- Reklama -

12. Wyprzedaż Garażowa

Data wydarzenia: 10/11/2019
Godzina wydarzenia: 11:00 - 14:00

Lokalizacja: Biłgoraj


Kupujących zapraszamy w godzinach: 11.00-14.00.

Uwaga wystawcy!
Przeglądnijcie strychy, piwnice i szafy. To, co Wam już niepotrzebne – zabawki, książki, płyty, sprzęty AGD (sprawne!), meble (mniejszych gabarytów), gry, bibeloty, ubrania i wszelkie nietrafione prezenty, które poupychaliście na dnie szuflady – wszystkie te rzeczy mają szansę znaleźć nowego właściciela. Ceny ustalacie Wy. Radzimy z nimi nie przesadzać, by nie odstraszyć kupujących. 🙂

Wystawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe i używane.

Wystawiane przedmioty powinny być nabyte przynajmniej pół roku wcześniej, a cena ich sprzedaży musi być znacząco niższa niż cena nabycia. Wartość oferowanych towarów jednego wystawiającego nie może przekraczać 1 tys. zł.

- Reklama -

Niedozwolone jest wystawianie rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (alkohol, broń etc.).

Spotykamy się około godziny 10.00 na nowym targowisku. Jak będziecie już na miejscu, poszukajcie organizatorów, którzy wskażą Wam miejsca na rozłożenie towaru.

Jak się zgłosić?

Najpierw polub profil Garażówki Biłgorajskiej na Facebooku i zdeklaruj chęć wzięcia udziału w wydarzeniu pn. Dwunasta Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa (wybierz opcję „wezmę udział”). Następnie prześlij nam informację w formie wiadomości zawierającą: imię, nazwisko, miejscowość, nr telefonu oraz kategorię oferowanych towarów. Z jednego konta na Facebook’u można zgłosić tylko jedną osobę, której przyznawane jest stanowisko. Można zgłosić siebie lub inną osobę. Zgłoszenia przyjmujemy w dniu 27 października (w godz. 11.00-20.00). Osoby, które zostaną zakwalifikowane dostaną informację zwrotną o przyznanym stanowisku. Informacja będzie przesłana w ciągu kilku dni (prosimy o cierpliwość).

Kolejne zapisy odbędą się 3 listopada. Wówczas rozdzielimy miejsca w tzw. domkach (8 miejsc). Przypominamy, że w domkach nie ma stołów.

Wystawcą może być osoba pełnoletnia. Dzieci mogą brać udział w wyprzedaży pod opieką dorosłych.

Zarezerwowaliśmy pięć stołów z przeznaczeniem dla seniorów (w wieku 65+), którzy chcą wystawić swoje rzeczy, ale nie są w stanie zgłosić się przez Facebook’a. Seniorzy będą mogli zająć stanowiska, po uprzedniej rejestracji u organizatorów, najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem wyprzedaży. 🙂

Uczestnictwo w wyprzedaży jest nieodpłatne. Stragany na targowisku posiadają stoły (oprócz tych w tzw. domkach) i są zadaszone. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Na miejscu są dostępne miejsca parkingowe dla wystawców i klientów oraz płatne WC.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.