Emocjonująca 8. kolejka HLPN

Lider tabeli Blokersi o mały włos nie stracił punktów w starciu z ostatnim Modelem. W tym meczu długo utrzymywał się bezbramkowy remis.  W końcówce drugiej połowy to Blokersi mocniej przycisnęli swoich rywali,  paradoksalnie jednak nie mogli trafić do siatki. Na trzy minuty przed końcem to Model strzelił bramkę, do siatki trafił Jerzy Bielak i zapachniało niespodzianką. Blokersi jednak pokazali, że nieprzypadkowo są na pierwszym miejscu. Najpierw wyrównał Cezary Iwanek, a na 2:1 na dziesięć sekund przed końcem trafił Michał Bączek.

Nie zwalniają tempa zawodnicy Spartakusa Team, którzy tym razem rozprawili się z trzecią w tabeli Spartą Biłgoraj. Drugim z rzędu hattrickiem popisał się Mirosław Król a po jednym trafieniu dołożył Jarosław Kulanica i Michał Mizak. Z kolei dwie bramki dla Sparty zdobył Tomasz Wolanin i po jednej Sebastian Skrzypek i Marek Deryło.

Zapachniało niespodzianką w meczu Oldbojów Łady Biłgoraj z ekipą SNW. Ci drudzy prowadzili już 3:0. Wysokie prowadzenie jakie wypracowali sobie w pierwszych minutach nie wystarczyło do odniesienia końcowego zwycięstwa. Ostatecznie wygrali Oldboje Łady 5:4.

Dziesięć bramek padło w meczu Załadunku Team Biłgoraj z FC Bażant, zaś dziewięć w spotkaniu 100 Procent z OKS Sitarską. Ostatecznie jednak trzy punkty zgarnął Załadunek Team Biłgoraj i zespół 100 Procent.

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Artur Deryło (RWKS Sparta Biłgoraj) – 11 bramek.

Komplet wyników 8. kolejki (20.01.2018):

RWKS Sparta Biłgoraj – Spartakus Team 4:5 (2:2)

Bramki: Tomasz Wolanin 2, Sebastian Skrzypek 1, Marek Deryło 1 – Mirosław Król 3, Jarosław Kulanica 1, Michał Mizak 1

100 Procent – OKS Sitarska 5:4 (3:2)

Bramki: Łukasz Juśko 1, Dawid Marzec 2, Ernest Wasiewicz 1, Krzysztof Tworek 1 – br. sam 1, Grzegorz Krupczak 1, Mateusz Kawalec 2

Załadunek Team Biłgoraj – FC Bażant 6:4 (2:0)

Bramki: Marcin Robak 1, Marcin Ciecierski 1, Patryk Momot 1, Jacek Żybura 1 – Wojciech Żerebiec 3, Jarosław Lewandowski 1, Łukasz Łosiewicz 1, Bartłomiej Gregorczyk 1

Oldboje Łady Biłgoraj – SNW 5:4 (3:3)

Bramki: Siergiej Sawczuk 2, Andrzej Wachowicz 1, Daniel Paluch 1 – Sławomir Zdunek 2, Jerzy Łuszczek 1, Paweł Lato 1

Model – Blokersi 1:2 (0:0)

Bramki: Jerzy Bielak 1  – Cezary Iwanek 1, Michał Bączek 1