- Reklama -

- Reklama -

Dziś zbiórka dla sparaliżowanego mężczyzny

Mężczyzna z gminy Łukowa walczy o życie. To ten poszkodowany w maju, w wypadku, spowodowanym przez pijanego kierowcę. Dziś Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa zaprasza na charytatywną zabawę połączoną ze zbiórką dla Mirosława Jagucaka. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:00 w remizie w Łukowej. Udostępniajcie gdzie się da, przekazujcie znajomym i po prostu przyjdźcie.

- Reklama -

Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa zaprasza na charytatywną zabawę połączoną ze zbiórką dla Mirosława Jagucaka. Zabawa rozpocznie się o 20:00 w Remizie w Łukowej. Zgrają Zespół Tip-Top i Strusik.

Mirosław Jagucak jest sparaliżowany i wymaga całodobowej rehabilitacji. 13 maja 2022 został poszkodowany w wypadku na trasie  Łukowa – Babice,  gdy pijany 73-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego  najechał na tył ciągnika rolniczego, którym kierował pan Mirosław.  Mężczyzna w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Teraz 55- latek przebywa w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym i potrzebuje pomocy nas wszystkich. Miesięczny koszt  pobytu w ośrodku i rehabilitacji to 30 tys. zł. Stąd zbiórka w Łukowej.

Pomóc można również wpłacając datki na internetową zrzutkę zorganizowaną przez córkę pana Mirosława: https://zrzutka.pl/puk84f

- Reklama -

Pijany kierowca nadal przebywa na wolności. W wypadku zginęła jedna osoba, druga walczy o życie. 73 letni Roman K. dalej nie trafił za kraty. Nawet do aresztu tymczasowego.

 

 

 

 

https://zrzutka.pl/puk84f

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź