- Reklama -

Dziś zaczynają się Dni Tarnogrodu – szczegółowy program

Dwa dni będzie trwać świętowani Dni Tarnogrodu. Organizatorzy zaplanowali dużo atrakcji. Zobacz szczegółowy program imprezy.

W sobotę 18 sierpnia rozpoczną się Dni Tarnogrodu. Od godziny 16.00 do 18.00 na placu przy posterunek policji trwać będzie znakowanie i rejestrowanie rowerów. natomiast od godziny 20.00 na miejskim targowisku rozpocznie się koncert, w którym wystąpi zespół Extra Mocni, Nowator i Baflo.

W niedzielę 19 sierpnia odbędą się także dożynki gminy Tarnogród. Na godz. 11.00 zaplanowano uroczystą Mszę św. z udziałem delegacji wieńcowych i władz miasta. Następnie korowód przemaszeruje na plac targowy, gdzie odbędzie się obrzęd przekazania chleba. Po części oficjalnej zagra Gminna Orkiestra Dęta oraz gościnnie orkiestra dęta z Nowojaworiwska na Ukrainie. Swój muzyczny dorobek zaprezentują zespoły działające przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Równocześnie odbywać się będą konkursy KRUS oraz konkurs na najbardziej zadbaną posesję w miecie i gminie Tarnogród.
Wieczorem na placu targowym zaplanowano koncert i wiele atrakcji. Świętowanie zacznie się o godzinie 16.00. Najpierw dzieci zabawi program „Waldemar Wywrocki dzieciom”. Jako kolejny na scenie w Tarnogrodzie zaprezentuje się zespół Tamburino, a później kabaret PKS.
Swój koncert zagra także zespół Ściana W, a gwiazdą wieczoru będzie Mrozu.
Na zakończenie publiczność rozbawi zespół Tex.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.