AGD

- Reklama -

- Reklama -

Dziś w Biłgoraju podejmą ważne decyzje

Dziś sesja Rady Miasta Biłgoraj. Nuda? Niekoniecznie. Czasami warto posłuchać co mówią i przede wszystkim uchwalają radni w naszym imieniu. A dziś zostanie poruszonych kilka ciekawych tematów.

- Reklama -

XXXVIII sesja Rady Miasta Biłgoraja odbędzie się 28 września 2022 roku o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraja – Pl. Wolności 16.  To ważna sesja dla radnego Krzysztofa Nalepy, który złoży dziś ślubowanie.

W porządku obrad przewidziano między innymi przewidziano podjęcie  uchwały w sprawie  nadania nazwy ulicom położonym w Osiedlu Różnówka na terenie miasta Biłgoraja (ul. Sielska i ul. Rajska). Pod głosowanie poddana zostanie  uchwała w sprawie zmiany nazwy ulicy Aleksandra Puszkina położonej na terenie miasta Biłgoraja. Na dzisiejszej sesji dowiemy się też  jaka będzie  wysokości opłat za korzystanie z cmentarzy komunalnych na terenie miasta Biłgoraja oraz  średnia cena jednostki paliwa w mieście Biłgoraj na rok szkolny 2022/2023.

- Reklama -

Radni mogą również podjąć (bądź nie) uchwałę o zmianie wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Biłgoraj. Na sesji dowiemy się  co dalej z  Młodzieżową Radą Miasta Biłgoraj.

To tylko niektóre tematy, bo porządek sesji składa się z 28 punktów.

 

Na sesję mieszkańcy mogą przyjść osobiście. Sesja jest również transmitowana na żywo on-line.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.