- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dziś policyjne działania „Truck & Bus”

Dziś od wczesnych godzin porannych policjanci powiatu biłgorajskiego prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Truck & Bus”. Podczas działań ukierunkowanych na kontrole busów, autobusów oraz pojazdów ciężarowych funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, stan techniczny samochodów jak również bezpieczeństwo przewożonych w busach pasażerów.

- Reklama -

18 lutego 2016 r. od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu biłgorajskiego, kierowcy mogą spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. Policjanci całego garnizonu lubelskiego prowadzą dziś działania pod nazwą „Truck & BUS”. Podczas akcji mundurowi będą sprawdzali bezpieczeństwo przewożonych w busach pasażerów, będą kontrolowali stan techniczny samochodów oraz czy liczba znajdujących się w nich osób jest zgodna z ilością wpisaną w dowodzie rejestracyjnym. Policjanci będą także weryfikowali czy kierowcy jadą po trasach, zgodnie z rozkładem jazdy a wymiana pasażerów odbywa się na wyznaczonych przystankach.

Przypominamy kierującym, że podczas kontroli pojazdów ciężarowych i autobusów funkcjonariusze będą zwracali uwagę na sposób przestrzegania przepisów w zakresie czasu jazdy i postoju, obowiązkowych przerw i odpoczynku kierowców. Podczas każdej kontroli kierującym będzie sprawdzany również stan trzeźwości.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.