- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Dziś nowy trener Gromu?

Dziś poznamy nazwisko nowego trenera piłkarzy Gromu Różaniec? Całkiem możliwe, bo piłkarze z Różańca grają mecz kontrolny z LKS Wola Brzyska. Rozmowy z kandydatem na szkoleniowca trwały od kilku dni, a do rozpoczęcia sezonu coraz bliżej: - To sprawa klubu i działacze zdecydują, kiedy poinformować - mówi nam prawdopodobnie nowy szkoleniowiec.

- Reklama -

Grom Różaniec po spadku z IV ligi podziękował za współpracę trenerowi Dariuszowi Majcherowi. Z drużyną pożegnało się kilku podstawowych piłkarzy: Paćkowski (Łada Biłgoraj), Stefan, Podolak, Pigan (wszyscy Pogoń Leżajsk), Kos (Iglopol Dębica?).

Ale kandydat na nowego trenera jest pełen optymizmu:

mr-1000x200px

– Mam tego świadomość i wiem jak wygląda sytuacja kadrowa. Ale mam nadzieję, że będą 2-3 wzmocnienia i ten zespół będzie się prezentował solidnie. Z tym, że rozmawiamy nieoficjalnie, bo ja przecież jeszcze nie jestem trenerem Gromu Różaniec. Nie boję się wyzwań, bo na tym polega praca trenera – mówi nam szkoleniowiec świetnie znany i zorientowany w lokalnym środowisku piłkarskim.

W czwartek odmieniony i przebudowany Grom Różaniec podejmie LKS Wola Brzyska. Początek spotkania o godzinie 18:30. Kibice, którzy przyjdą na mecz, być może zobaczą już na ławce trenerskiej, nowego opiekuna zespołu.

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Grom Różaniec

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.