- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Dziś Józefów walczy o życie Moniki

Już dziś w Józefowie rozpoczyna się dwudniowa impreza: koncerty, piknik i moc atrakcji. A wszystko, by pomóc ciężko chorej Monice, która związana jest z Józefowem. Poznajcie szczegóły wydarzenia i planujcie przyjazd do Józefowa. Dzisiejsze koncerty w barze "Knieja" rozpoczną się o godzinie 19:00.

- Reklama -

Monika jest młodą kobietą (32lata), żoną i matką 3 synków (Janek 9lat, Kacper 3lat i Mikołaj 2lata)
Grzegorz Wróbel
Do końca grudnia ubiegłego roku pracowała jako pielęgniarka na OIT w Stalowej Woli (w maju tego roku zdała egzamin specjalizacyjny), pomagała ciężko chorym pacjentom, a teraz sama potrzebuje naszej pomocy. Pod koniec roku dostała diagnozę której nie spodziewał się nikt. Nowotwór złośliwy (rak przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych).

 

 

 

 

 

 

 

 

Monikę można wesprzeć wpłacając datki na internetową zbiórkę: KLIKNIJ TUTAJ 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Monika związana jest z Józefowem, skąd pochodzi jej mąż, dlatego lokalna społeczność postanowiła wesprzeć swoją koleżankę.

 

 

W sobotę i niedziele w barze Knieja w Józefowie ( Plac Wyzwolenia 19) odbędą się imprezy połączone ze zbiórką dla Moniki. W sobotę od 19:00 zaczną się koncerty, natomiast w niedzielę (od 12:00) odbędzie się  piknik charytatywny.  Przyjaciele Moniki serdecznie zapraszają na wydarzenie. Szczegóły na plakacie. 

 

 

 

 

Zbiórka funduszy dla Moniki trwa również na facebookowej grupie LICYTACJE RAZEM DLA MONIKI, gdzie upolować można przeróżne fanty i vouchery, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie Moniki.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.