- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

W sobotę gra Łada Biłgoraj. Trzy mecze do końca sezonu

Trzy mecze zostały do zakończenia sezonu w piłkarskiej klasie okręgowej. Triumfatora już znamy, bo Łada 1945 Biłgoraj zapewniła sobie awans do IV ligi. Dziś podopieczni Jarosława Czarnieckiego podejmują Granicę Lubuycza Królewska. Początek meczu o godzinie 16:00. W Hrubieszowie, desperacko będzie szukać punktów Olimpiakos Tarnogród. A Tanew Majdan Stary nie wyobraża sobie innego wyniku, niż zwycięstwo z Włókniarzem Frampol.

- Reklama -

Granica Lubycza Królewska zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 22 punktów i ma na swoim koncie sześć zwycięstw, cztery remisy i siedemnaście porażek. W przerwie zimowej w drużynie Granicy zaszły spore zmiany kadrowe, a najgłośniejszym transferem było pozyskanie byłego reprezentanta Polski – Grzegorza Bonina.- Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz – zachęca Łada Biłgoraj.

Kolejny mecz o życie czeka Olimpiakos Tarnogród. W niedzielę zagra na wyjeździe z targaną problemami Unią Hrubieszów. Olimpiakos desperacko potrzebuje punktów, bo widmo spadku do klasy A, coraz bardziej zagląda w oczy.

Madziar_Wybory

Tanew Majdan Stary także w niedzielę podejmuje już zdegradowany z okręgówki – Włókniarz Frampol. I każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy, będzie wielką niespodzianką. Ostatni nasz zespół – Victoria Łukowa, czeka wyjazdowy mecz z trzecią w tabeli Huczwą Tyszowce.

 

Omega Stary Zamość 1-0 Pogoń 96 Łaszczówka 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 17:00) odwołany
Korona Łaszczów Olimpia Miączyn 10 czerwca, 13:00
Huczwa Tyszowce Victoria Łukowa 10 czerwca, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj Granica Lubycza Królewska 10 czerwca, 16:00
Graf Chodywańce Igros Krasnobród 11 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec Hetman Zamość 10 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów Olimpiakos Tarnogród 11 czerwca, 15:00
Tanew Majdan Stary Włókniarz Frampol 11 czerwca, 17:00

 

info: 90minut,.pl

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

1 komentarz
  1. Łada Biłgoraj 1945 mówi

    Mamy to 4 liga, piękny powrót do historii Klubu Łada Biłgoraj ale niech ci co grają nie zapomną kto na to zapracował : zarząd , trener , zawodnicy i my kibicie ; kolejność przypadkowa , każdy ważny !!! Tylko niech ktoś tego nie przekreśli ze względu na swoje osobiste „urazy” !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.