- Reklama -

- Reklama -

Dziś Dzień Matki. Przedszkolaki chcą coś przekazać (foto, video)

Starszaki z zerówki w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Mieczysława Pasiaka w Soli (gm.Biłgoraj) życzą wszystkiego najlepszego swoim mamusiom. Z okazji Dnia Mamy życzą zdrowia, szczęścia i alby wszystkie mamy zawsze były ładne. Dziś będą też prezenty: kwiatki, laurki. Przedszkolaki przygotowały również niespodziankę: piosenkę dla wszystkich mam na świecie! Miłego słuchania

- Reklama -

Anastazja: Moja mama ma na imię Edytka i lubię się z nią bawić. Razem rysujemy. Pomagam też mamie w kuchni, pieczemy razem ciasta. Nasze ulubione ciasto to sernik. Chodzimy też razem na zakupy. Z okazji Dnia Mamy życzę mojej mamusi, żeby była zdrowa i szczęśliwa.

 

 

Melisa: Ja zawsze pomagam mamie w sprzątaniu. Dobrze razem sprzątamy. Moja mama sprząta kuchnię, a ja swój pokój. Pomagam też sprzątać salon. A później razem się przytulamy. Moja mama ma na imię Maria i życzę jej dużo zdrowia i żeby zawsze była uśmiechnięta.

 

Dawid: Najbardziej lubię jeździć rowerami z moją mamą i z siostrą. Jeździmy razem do brata ciotecznego. Życzę mamie, żeby była szczęśliwa i zdrowa.

 

- Reklama -

Kuba: Moja mama ma na imię Ewelina. Moja mama lubi piec ciasto. Moje ulubione ciasto to ciasto z truskawkami. Na Dzień Mamy dam mojej mamusi prezent, ale jeszcze nie wiem jaki. Mamom można dać kwiatki albo laurkę. Może zrobię laurkę dla mamy. Życzę mamie, żeby była zdrowa i żeby była ładna.

 

 

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

(…)

Życzenia od wszystkich starszaków z Soli przeczytacie tylko w aktualnym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.