- Reklama -

Dzień Kobiet w RCEZ (Film)

Dzień Kobiet to szczególne święto, które zwyczajowo obchodzimy 8 marca. W tym roku uczniowie jednej z biłgorajskich szkół, pod opieką swoich nauczycieli postanowili zorganizować kawiarenkę dla wszystkich kobiet ze szkoły.

10 marca, w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, Samorząd Uczniowski zorganizował obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji Świetlica szkolna na jeden dzień zamieniła się w kawiarenkę. Każda uczennica oraz nauczycielka z Elektryka mogła poczęstować się przyniesionym przez uczniów ciastkiem, oraz zrobić sobie kawę lub herbatę. Uczniowie elektryka chcieli, aby ten dzień ich szkolne koleżanki mogły spędzić razem przy ciastku i kawie.

– Jest to bardzo dobra inicjatywa Samorządu Uczniowskiego, ponieważ to święto jest bardzo ważne dla nas. Dziś jest to okazja do wspólnego spotkania oraz spędzenia przerwy przy kawie i ciastku – opowiadają Michał Tryka oraz Jakub Stanicki – uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. – O wszystkich kobietach powinniśmy o nich pamiętać nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia w roku – dodaje.

- Reklama -

Z uwagi, że w tym roku 8 marca wypadał w niedzielę, uczniowie szkoły postanowili przesunąć swoje wydarzenie o kilka dni. uczennice szkoły były bardzo zadowolone z pomysłu uczczenia dnia kobiet.

– Takie wydarzenie jest super sprawą. Nie jest to coś w rodzaju już oklepanej akademii oraz przedstawień tylko możliwość zjedzenia kawałka ciasta, oraz spotkanie się w gronie przyjaciół oraz znajomych – opowiada uczennica Elektryka.

M.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.