- Reklama -

Dzień Kobiet Na Sportowo

W sobotę, 9 marca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju po raz kolejny odbył się ,,Sportowy Dzień Kobiet’’. Głównym celem tego wydarzenia była aktywność fizyczna, ale również nie zabrakło innych ciekawych atrakcji.

Dzięki różnorodnym ćwiczeniom każda z przybyłych pań mogła znaleźć coś dla siebie.

Program, na który składało się 8 różnych zajęć, był bardzo zróżnicowany. Pozwoliło to uczestniczkom wypróbować wiele  ćwiczeń i dobrać trening odpowiedni do ich możliwości.

Zajęcia odbywały się na arenie głównej, salce fitness i siłowni OSiR.

- Reklama -

W trzygodzinnej porcji zajęć znalazły się: ćwiczenia na piłkach z Agą Swachą, trening z wykorzystaniem elastycznej liny przymocowanej do sufitu z Agatą Wybranowską, ćwiczenia na stepach z Aleksandrą Gontarz,  zumba z Zosią Badach i Karoliną Stępniowską, tabata cross z Aleksandrą Kuną, pilates z Joanną Łukaszczyk oraz joga z Sylwią Zawadzką – Czajka.

 

Gościem specjalnym sportowego dnia kobiet była Edyta Litwiniuk – jedna z bardziej znanych polskich trenerek, specjalista do spraw dietetyki i planowania żywienia. Od wielu lat propagująca zdrowy styl życia  i prowadząca szkolenia i treningi dla kobiet na różnych poziomach zaawansowania. Współpracuje m.in. z Anną Lewandowską.

Nie zabrakło także bezpłatnych zabiegów kosmetycznych, make-up, porad dietetycznych i fryzjerskich, brafittingu oraz masaży.

Oprócz pozytywnej dawki energii na panie czekała miła niespodzianka. Na zakończenie zajęć odbyło się losowanie nagród.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.