- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dzień dziecka w Wiosce Dziecięcej (zdjęcia)

Dzień Dziecka był w Biłgoraju szczególnie obchodzony w Wiosce Dziecięcej SOS. Organizatorzy przygotowali wiele i rozrywek dla najmłodszych. Były śpiewy, tańce,, dmuchańce, przejażdżki motocyklami, ognisko i wiele innych niespodzianek. Była też "Nowa Gazeta Biłgorajska".

- Reklama -

 

Marian Łosiewicz,  dyrektor Programu SOS Wioski Dziecię w Biłgoraju (nagranie audio)

Podczas uroczystości delegacja dzieci wręczyła Dyplom „Przyjaciel Dzieci”. Kapituła dyplomu wybrała przyjaciela, którym zostało Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros. Motocykliści zostali nagrodzeni za zaangażowanie, organizowanie imprez dla dzieci, oraz pomaganie. To już 22 dyplom wręczony przez najmłodszych. Jednym z pierwszych laureatów dyplomu był obecny na uroczystość burmistrz miasta Janusz Rosłan.

A skoro Dzień Dziecka, to musi być radośnie. W biłgorajskiej wiosce były wielkoformatowe gry planszowe, malowanie twarzy, ogromne „dmuchańce” do skakania, fotobudka, farby, kredki, kreatywne tworzenie dekoracji. Długa kolejka ustawiła się do rejestracji by zagrać w podchody.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dzieci wzięły  też udział w treningu z profesjonalnymi koszykarzami: Sebastainem Waldą, Wiktorem Kępką, Michałem Grzeisakiem i Romanem Szymańskim pod okiem trenera Jakuba Drozda. Po wyczerpującym treningu sportowcy rozdawali cukierki, a nawet zjeżdżali z dzieciakami z dmuchanego zamku.

Organizatorzy zaprosili też Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc. Modelarze zrobili pokaz latających modeli. Nad wioską zaroiło się od samolotów. Jak było?

Nie pamiętam, żeby za moich czasów były organizowane takie imprezy. dlatego jestem mile zaskoczona i cieszę się, że w tym dniu dzieci mogą się razem pobawić i spędzić czas z rówieśnikami – mówi Natalia Pudełko i Mikołaj.

Tutaj można zakupić akcesoria dziecięce https://vexpi.pl/.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.