Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Dzielnicowa w szkole

13 listopada policjantka z Posterunku Policji w Tarnogrodzie spotkała się z dziećmi i młodzieżą w Szkole Podstawowej w Babicach.

Policjanci przez cały rok spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Rozmawiają o bezpieczeństwie, przypominają jak ważne jest noszenie odblasków. Rozmawiają o tym, jak zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia, jak być bezpiecznym na drodze, w trakcie zabawy na świeżym powietrzu i w domu.

13 listopada br. dzielnicowa z Posterunku Policji w Tarnogrodzie mł. asp. Agnieszka Potocka spotkała się z dziećmi uczęszczającymi do Szkoły Podstawowej w Babicach.

- Reklama -

Policjantka rozmawiała z uczniami klas I-III na temat bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły, zaznaczając, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze. Omówiła również kwestię bezpiecznego wypoczynku po skończonych zajęciach podczas zabaw w domu i na świeżym powietrzu. Dzielnicowa rozmawiała z dziećmi o tym, jak należy zachować się podczas kontaktów z osobami obcymi.

Tłumaczyła również najmłodszym, jak zachować się w przypadku ataku agresywnego zwierzęcia.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.