Korol

- Reklama -

Dzieci z wizytą u policjantów

Biłgorajską komendę odwiedziły dzieci szkół podstawowych oraz przedszkolaki. W ciągu dwóch dni pond 300 maluchów miało okazję poznać pracę policjantów. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem przyglądały się codziennej pracy stróżów prawa oraz zwiedzały budynek komendy. Podczas wizyty najmłodsi mieli szansę zobaczyć sprzęt na co dzień służący policjantom, pieska tropiącego, radiowozy a także zrobić odcisk paluszków wykonany przez technika kryminalistyki oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Reklama -

Biłgorajską komendę odwiedziły dzieci szkół podstawowych oraz przedszkolaki. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem przyglądały się codziennej pracy stróżów prawa oraz zwiedzały budynek komendy. Podczas wizyty najmłodsi mieli szansę zobaczyć sprzęt na co dzień służący policjantom, pieska tropiącego, radiowozy a także zrobić odcisk paluszków wykonany przez technika kryminalistyki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Najmłodszym bardzo spodobał się także pokaz daktyloskopii, podczas którego dzieci miały szansę odbić swoją dłoń na specjalnej karcie i zabrać ją na pamiątkę. Spotkanie było również doskonałą okazją do powtórzenia zasad bezpieczeństwa na drodze i zaprezentowania wyposażenia policjanta.
Dzieci zobaczyły również kojce dla psów policyjnych i wysłuchały policjanta pracującego z psem tropiącym, który specjalnie na tą okazję przygotował dla nich krótką pogadankę. Uczniowie podziękowali pięknie za możliwość zwiedzenia komendy i oczywiście zdeklarowali,że w przyszłości na pewno zostaną policjantami.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.