- Reklama -

- Reklama -

Dzieci z Biłgoraja w „Małych gigantach”

- Reklama -

Przedszkolaki uczestniczyły w castingach w Katowicach i Warszawie. Jak mówi w rozmowie z NOWą Małgorzata Motek, dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 3 w Biłgoraju, jest bardzo dumna z dzieciaczków tym bardziej, że to osoba z produkcji programu zadzwoniła do przedszkola i zaprosiła na casting. Realizatorzy sami znaleźli w Internecie nagrania z Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Stwierdzili, że warto, aby uczestnicy spróbowali swoich sił przed kamerą telewizji. – Bardzo się cieszę, że dzieci zostały zauważone. To dla nas sukces. Festiwal, który organizujemy już od wielu lat, był początkiem sukcesu wielu osób – mówi dyrektor. Na przykład do Przedszkola nr 3 uczęszczała Kinga Dziduch, która była jego zwyciężczynią. Obecnie uczęszcza ona do liceum, a z muzyką związana jest nadal. Na jej koncie sukcesów nie brakuje.  

W „Małych gigantach” to najmłodsi grają główną rolę i kierują na siebie światła jupiterów. Dzieci w wieku 4–12 lat zadziwiają swoimi zdolnościami niejednego dorosłego! Na najmłodszych czekało wiele zabawy podczas ciekawych konkurencji, ale także nauka nowych rzeczy oraz rozwijanie swoich talentów. Podczas castingów powstało 6 drużyn, a w każdej z nich znajdzie się jeden uzdolniony wokalista, para taneczna oraz jeden showman.

- Reklama -

Prowadzącym minioną edycję był Filip Chajzer. W jury zasiedli: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz, Kuba Wojewódzki. Opiekunami drużyn byli: Grzegorz Hyży, Sonia Bohosiewicz, Kuba Wesołowski, Anna Dereszowska, Marcin Perchuć oraz Magda Mołek.

Do „Mały Gigantów” trafiły najzdolniejsze dzieci z całej Polski. Dzielnie wkroczyły na scenę i zawojowały ją. Najmłodsi dostawali punkty za występy taneczne, wokalne lub sceniczne.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.