- Reklama -

Dzieci odnalazły się całe i zdrowe

Kiedy chodzi o dobro dzieci, liczy się każda minuta. Pokazali to biłgorajscy policjanci, którzy już po kilku godzinach odnaleźli zaginione dzieci, wychowanków Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju.

8 stycznia, po godzinie 23:00 do budynku Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju zgłosiły się dwie kobiety, które zgłosiły zaginięcie dwójki wychowanków Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. Z informacji, jakie przekazały policjantom, wynikało, że 13-letnia dziewczynka i 10-letni chłopiec po godzinie 18:00 bez opieki oddaliły się z terenu Wioski i nie powróciły do niej, a także nie nawiązały kontaktu z wychowawcami.

- Reklama -

– Natychmiast po otrzymaniu informacji o zaginięciu dzieci został ogłoszony alarm dla policjantów biłgorajskiej komendy. Mundurowi sprawdzali teren miasta, przystanków autobusowych, dworca PKS i BUS, parków miejskich, pustostanów oraz innych miejsc, w których mogłyby znajdować się zaginieni – informuje asp. Joanna Klimek, oficer prasowy KPP w Biłgoraju.

Akcja poszukiwawcza nie była łatwa, ponieważ dzieci widząc poszukujących ich policjantów, chowały się w zaroślach, niedaleko Wioski Dziecięcej. Jednak wyniku wzmożonych działań biłgorajskich funkcjonariuszy dzieci zostały odnalezione przez policjantów już kilka godzin po zgłoszeniu. Po godzinie 2.00 w nocy 13-letnia dziewczynka i 10-letni chłopiec całe i zdrowe trafiły pod opiekę.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ew.... mówi

    Ciekawe co tam musiało się stać że uciekli….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.