- Reklama -

- Reklama -

Dzieci kochają zabawę!

- Reklama -

Patrycja Maciejak

Uwielbiam klocki Lego. Buduję różne rzeczy, najlepiej mi wychodzą domki z klocków. Raz zrobiłam taki dla mojej mamy. Lubię bardzo bawić się z moim bratem. On ma na imię Marek. Razem budujemy z klocków, co tylko chcemy. Lubię też rysować. Najładniej mi wychodzą serca i kwiatki. Maluję też sarenki.

urząd MArszałkowski projekt

Daniel Pintal

Najbardziej lubię się bawić klockami. Buduję taki pociąg z klocków, na którym później jeżdżą różne zwierzęta. Bardzo też lubię grać w różne gry. Najlepsze są te gry, gdzie są moje ulubione Minionki. To są takie stworki, są żółte i śmieszne. W tej grze można strzelać i zbiera się punkty. Lubię tę grę.

Miłosz Wolanin

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Moje ulubione gry i zabawy to na przykład zabawa w berka. Polega ona na tym, że ktoś biegnie, a ten drugi łapie. Ja lubię uciekać i wtedy ciężko jest mnie złapać. Lubię też bawić się w chowanego. Ta zabawa polega na tym, że ktoś liczy, a inni się chowają. Lubię szukać i się chować. Lubię bardzo zabawy ruchowe.

Dominika Rawska

Lubię bardzo malować. Najładniej wychodzą mi rysunki, na których jest łąka. Maluję też kwiaty, motyle i ptaki. Maluję także drzewa. Wybieram do malowania kredki. Lubię też bawić się z moim bratem Maćkiem. Lubimy się bawić klockami Lego. Robimy razem bazę agentów, a potem się bawimy, że jesteśmy agentami.

Kornelia Potocka

Kocham budować z klocków takie wysokie wieże. Te wszystkie budowle, które robię, to dla mojego taty. Lubię też bawić się w rodzinę. Wtedy ktoś musi być mamą, tatą i kotkiem. Jest też dziecko. Ja najczęściej jestem mamą albo siostrą. Najczęściej w dom to się bawię z Natalką. Wymyślamy wtedy różne rzeczy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.