- Reklama -

- Reklama -

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu

22 kwietnia 2016 r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu zorganizował Dzień Otwartych Drzwi. Szkołę odwiedziło ok. 200 uczniów klas trzecich gimnazjów z Łukowej, Obszy, Księżpola, Tarnogrodu, Cieszanowa i Nowego Lublińca.

Jak co roku zaplanowano dla odwiedzających wiele atrakcji. Gimnazjaliści wraz z opiekunami zwiedzali budynki szkolne oraz piękne otoczenie. Zapoznali się z wyposażeniem i bazą dydaktyczną szkoły. W pracowni żywienia i obsługi konsumenta goście obejrzeli pokaz wypieków oraz sposoby sporządzania napojów ciepłych. Młodzież zwiedzała również internat i warsztaty szkolne z profesjonalnym parkiem maszynowym.

Na placu manewrowym młodzież mogła pod okiem instruktorów wypróbować jazdę samochodem i ciągnikiem rolniczym.

- Reklama -

Dużą atrakcją i zainteresowaniem cieszył się pokaz pracy ciągnika sterowanego za pomocą nawigacji satelitarnej.

Po zakończeniu pokazów i zwiedzania wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie uroczyście i oficjalnie powitał ich dyrektor Eugeniusz Klucha, a uczniowie zaprezentowali przygotowaną na tę okazję część artystyczną. Złożyły się na nią występy szkolnego zespołu tanecznego, scenki kabaretowe oraz prezentacja proponowanych przez szkołę kierunków kształcenia.

Po części artystycznej odbyło się ognisko zorganizowane w szkolnej harcówce. Spotkanie było bardzo udane, towarzyszyła mu miła atmosfera oraz piękna słoneczna pogoda.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.