- Reklama -

Dzień Dziecka w biszczańskim WakeParku (foto)

Spotkanie z dziećmi z Wioski Dziecięcej odbyło się 1 czerwca br. Nad zalewem Biszcza-Żary stawiło się 35 dzieci wraz z opiekunami, w wieku 7-14 lat. Wszystkie dzieci pierwszy raz w życiu miały możliwość pływania na wakeboardzie i co najważniejsze, bardzo dobrze im to wychodziło. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli moc atrakcji dla swoich gości. Dzieciaki miały możliwość gry w siatkówkę, korfbal, badmintona, dostępna była siłownia do street workoutu oraz plac zabaw. Oczywiście wszystko nieodpłatnie.

- Reklama -

Po lekcjach pływania na wakeboardzie dla każdego uczestnika zabawy czekała kiełbaska prosto z ogniska. Chcąc uprzyjemnić dzieciom ich święto, właściciele WakeShock przygotowali dla nich słodką niespodziankę. Dzieci po sportowych zmaganiach zajadały się ciastem z truskawkami i piły lemoniadę. – Zapraszamy wszystkich najmłodszych jak i tych starszych do tej odmiennej formy wypoczynku, odmiennej od klasycznych, znanym wszystkim do tej pory, z akcentem na aktywność i emocje sportowe – mówił  Grzegorz Rogożny, organizator spotkania. 

Przypomnijmy, że WakeShock jest otwarty codziennie od 8 do 21 (pływanie) nad zalewem Biszcza-Żary. Bar jest czynny dłużej, aż do ostatniego gościa. – My ze swojej strony, naszym gościom zapewniamy cały potrzebny sprzęt tj. deskę, piankę, kask, kamizelkę oraz naszą wiedzę, którą z każdym zainteresowanym chętnie się podzielimy i od podstaw nauczymy pływać, a nawet i latać – zachęcają właściciele. Chętni mogą rezerwować miejsca na stronie www.wakeshock.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.