- Reklama -

- Reklama -

Działki na sprzedaż, Dom Ludowy do wynajmu

Gmina Biszcza zamieściła właśnie wykaz działek, które chce przeznaczyć na sprzedaż. W ogłoszeniu jest także informacja o możliwości wynajmu Domu Ludowego w Bukowinie.

18 maja wójt gminy Biszcza wydał zarządzenie, w którym jest podany wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy. Chodzi o działki w Biszczy, Wólce Biskiej, Żarach i Goździe Lipińskim. Wśród nieruchomości, które gmina chce sprzedać, są działki o powierzchni od kilkunastu metrów kwadratowych, ale są i większe, blisko półhektarowe. Najmniejsze działki wyceniono na 3 400 zł. Są także działki z przeznaczeniem na zabudowę letniskową, zabudowę mieszkaniową czy zespół handlowo-gastronomiczny.

- Reklama -

W ogłoszeniu jest także mowa o możliwości dzierżawy wyodrębnionej części Domu Ludowego w Bukowinie. Jak czytamy, jest to działka o powierzchni 486 metrów kwadratowych z utwardzonym parkingiem na cztery samochody. Można tu będzie prowadzić działalność handlowo-usługową. Czynsz dzierżawy za każdy miesiąc wynosi 100 zł.
Wykaz nieruchomości jest dostępny na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy lub na stronie internetowej urzędu. Ogłoszenie będzie wywieszone do 11 czerwca 2018 r.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. radosny mówi

    no to już widać koniec gminy.. płynność finansowa żadna, pieniędzy nie ma… trzeba wyprzedawać majątek gminy żeby mieć na wypłaty „URZĘDNIKOM”… HA HA HA HA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.