- Reklama -

- Reklama -

Dyrektor szkoły poszukiwany

Wójt Turobina ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Turobinie. Oferty można składać do 11 lipca.

- Reklama -

Do konkursu może przystąpić nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który spełnia określone wymagania. Jednym z nich jest posiadanie wykształcenia wyższego i tytułu zawodowego magister, magister inżynier lub równorzędny, lub tytuł zawodowy licencjat, inżynier lub równorzędny, oraz przygotowania pedagogicznego i kwalifikacji do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej. Niezbędne jest ukończenie studiów wyższych lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania albo kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą. Wymagane jest również posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletniego stażu pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego.

Oferty osób zainteresowanych powinny zawierać m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły. Zainteresowani powinni składać oferty w zamkniętych kopertach do 11 lipca 2019 r. do godz. 15.30 w Urzędzie Gminy w Turobinie.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Inka mówi

    Konkursy na stanowiska dyrektorów w szkołach nie mają sensu. Obsadzane są stanowiska kolesiami, niekompetentnymi. Konkurs jest tylko prowizorką. Pisiorska banda

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.