- Reklama -

- Reklama -

Dyrektor do wzięcia…

Kandydatów było dwóch, jednak żaden nie przeszedł do kolejnego etapu rekrutacji. Dlatego konkurs ogłoszony został ponownie 2 lutego. Tym razem chętni na stołek dyrektora Miejskiej Służby Drogowej w Biłgoraju dokumenty muszą złożyć do 15 lutego.

- Reklama -

11 stycznia br. ogłoszony został nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze. Chodziło w nim o etat dyrektora Miejskiej Służby Drogowej w Biłgoraju. O pierwszym naborze na etat dyrektora MSD pisaliśmy już w artykule tutaj: Dyrektor potrzebny od zaraz. Rekrutacja na wolne stanowisko.

– W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko nie wybrano żadnej osoby. Kandydaci na stanowisko nie zostali dopuszczeni do kolejnego etapu naboru, ponieważ nie spełnili wymagań formalnych zamieszczonych w ogłoszeniu o naborze z dnia 11 stycznia 2022 r. – uzasadnia Janusz Rosłan, burmistrz miasta Biłgoraja.  

urząd MArszałkowski projekt

Drugi (obecny) nabór ogłoszony został w minioną środę 2 lutego br. Wymogi rekrutacyjne dotyczące tego konkursu pozostały takie same jak w pierwszym naborze. Chętni na stanowisko dyrektora Miejskiej Służby Drogowej w Biłgoraju powinni swoją kandydaturę zgłosić najpóźniej do 15 lutego br. do godz. 15.30 w Urzędzie Miasta Biłgoraja.

Jakie są wymagania? O tym pisaliśmy już na łamach NOWej (kliknij tutaj).

red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.