Dwie osoby zginęły w zderzeniu z ciężarówką

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na trasie Korytków Duży – Sokołówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zderzyły się trzy samochody osobowe i ciężarówka. W wypadku zginęli mieszkańcy naszego powiatu 19 letnia kobieta i 22 letni mężczyzna, którzy podróżowali osobową hondą.

Wczoraj około godziny 20:30 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i ciężarowej scanii. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na drodze doszło do awarii samochodu marki Volkswagen, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Samochód był spychany na pobocze. Za VW zatrzymał się kierowca forda 26-latek z powiatu janowskiego, natomiast 22-letni kierowca osobowej hondy, który podróżował z 19-letnią pasażerką jak wynika ze wstępnych ustaleń w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu nie zatrzymał się i uderzył w forda, który z kolei uderzył w VW. Następnie samochód marki Honda został wyrzucony na przeciwny pas ruchu wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówkę marki Scania z naczepą. Osoby podróżujące hondą były zakleszczone w pojeździe. Pomimo podjętych natychmiast czynności ratunkowych nie udało się uratować 22-latka i 19 letniej pasażerki. Oboje byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Samochodem ciężarowym kierował 31-letni obywatel Ukrainy. Nikt z pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Wszystkie samochody biorące udział w zdarzeniu zostały zabezpieczone.

Decyzją prokuratora ciała osób, które zginęły zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator, strażacy i ratownicy. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- Reklama -

9 Komentarze
 1. Ela mówi

  Ten kierowca ciężarówki wyjechał dopiero w trasę, jest obywatelem Ukrainy ale jeździ w polskiej firmie, przejechał dwadzieścia parę kilometrów, z ładunkiem 20 ton łatwo się nie hamuje, On jechał prawidłowo.Tak to bywa na drodze ktoś jedzie prawidłowo i takie rzeczy go spotykają.

 2. Anonimowyanonim mówi

  Nic nie wiecie więc po co się udzielacie,prawka nie miał krótko…

 3. Ryszard mówi

  Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h.
  Z jaką prędkością jechał ciężarowy samochód ?
  Jak to możliwe (fizyka ) że samochód ,który uderzył w inny został wyrzucony! na przeciwny pas ruchu?

  1. Qwerty mówi

   Panie Ryszardzie,a co ma do tego samochód ciężarowy? Skoro hondę wyrzuciło na przeciwległy pas to chyba wiadomo że przepisowo nie jechał, i Pana pytanie odnośnie ciężarówki to chyba trochę bez sensu. Myślę że kierowca ciężarówki widząc co się dzieje hamował ,ale jeśli miał załadowaną naczepę to niestety czas hamowania się wydłuża . Przykre to co się stało ,ale co niektórzy młodzi ludzie którzy niedawno uzyskali prawo jazdy jeżdżą bez wyobraźni.

 4. Jadzia mówi

  Kto to zginął

 5. gojda mówi

  Szkoda dzieciaków. Sama jestem mamą. Nie ma tu niczego innego. Czyjeś dzieci umarły. Błędy popełniamy wszyscy. Fakt,nikt nie uczy odpowiedzialności . To przychodzi z wiekiem.Szczere kondolencje dla rodziców obydwojga .

 6. siara mówi

  Tak konczą gnojki cwaniaczki !!!..nikt nie uczy takich myślenia na drodze tylko zdania egzaminu na prawko… tylko to dziewcze niczego może nie winne …

 7. _noo_ mówi

  Ehh..szkoda hondy 😣

  1. Ks mówi

   Wiesz co ty piszesz wogole!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.