Dwie osoby w szpitalu

W miejscowości Huta Turobińska doszło do zderzenia volkswagena i fiata. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 34-letni mieszkaniec Lublina najechał na tył fiata. 

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 18:00 w Hucie Turobińskiej. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 34-letni mieszkaniec Lublina, który kierował samochodem marki Volkswagen na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Fiat i najechał na jego tył.

W następstwie tego 20-letnia mieszkanka Lubartowa, która kierowała fiatem została przewieziona do szpitala. Podróżujący z nią 12-letni chłopiec został z kolei przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie. Pozostałe osoby jadące w pojazdach biorących udział w zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Obecnie trwa dokładne ustalanie wszystkich okoliczności tego wypadku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.