- Reklama -

- Reklama -

Dwie jedynki i jedna dwójka powalczą o mandaty w województwie

Obecnie troje radnych reprezentuje Ziemię Biłgorajską w województwie. W Sejmiku Województwa mamy dwóch naszych radnych z PiS i jedną radną z PO. Wiadomo już, że cała trójka powalczy o reelekcję. I to z najwyższych miejsc na listach.

- Reklama -

7 kwietnia,  w wyborach samorządowych , oprócz wójtów, burmistrzów i radnych wybierzemy również naszych przedstawicieli do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Z okręgu 5, który  swoim zasięgiem obejmujące powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość wybierzemy 6 radnych wojewódzkich.

 

 

 

 

toyota Yaris

W obecnej kadencji Ziemię Biłgorajską reprezentuje w województwie troje radnych: pochodzący z Tarnogrodu  Michał Mulawa (PiS) i Grzegorz  Wróbel z Obszy (PiS) i Zofia Woźnica (PO) z Biłgoraja.

 

 

Wiadomo już, że cała trójka będzie ubiegać się o reelekcję i to z pierwszych miejsc na listach. Kilka dni temu Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło kandydatów do sejmiku województwa lubelskiego.  I tak obecny wicemarszałek Michał Mulawa jest na liście „jedynką”, natomiast „dwójką” został Grzegorz Wróbel.

 

 

 

 

Swój start w wyborach potwierdziła również Zofia Woźnica, która  startuje z listy KO z pierwszego miejsca.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zdecydowałam się na start w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Dlaczego?Bo zawsze pracowałam na rzecz mieszkańców naszego województwa jako lekarz i radna. Bo nie akceptuję obecnego sposobu zarządzania województwem, samorząd województwa ma łączyć mieszkańców, a nie dzielić – napisała w mediach społecznościowych Zofia Woźnica

 

Okręg nr 5 (Zamość, powiaty: zamojski, tomaszowski, biłgorajski i hrubieszowski)

 

 

 

LISTA  PIS

Okręg 5 (Zamość, powiaty: zamojski, tomaszowski, biłgorajski i hrubieszowski):

1. Michał Mulawa,

2. Grzegorz Wróbel,

3. Krzysztof Gałaszkiewicz,

4. Anna Kusiak

5. Anna Król,

6. Małgorzata Bochniak,

7. Stanisław Misztal,

8. Hubert  Bartecki.

 

 

LISTA KO

1. Zofia Woźnica (radna Sejmiku Województwa Lubelskiego)
2. Ewa Belina-Wawryk (rolniczka)
3. Aneta Najda (kierownik w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie)
4. Mariusz Cichocki (inżynier mechanik z Tomaszowa Lubelskiego)
5. Mariusz Drożdżyk
6. Zbigniew Bielak
7. Ireneusz Godzisz (radny miejski Zamościa)
8. Wojciech Antoniuk (polityk z Hrubieszowa)

 

 

Foto: Facebook/Sejmik Województwa Lubelskiego

- Reklama -

25 Komentarze
 1. Marti mówi

  Popieram Pana Mulawę, dużo dobrego robi dla naszego regionu,!

 2. Popieram Mulawę mówi

  Oczywiście Mulawa, zasługuje na nie za zaangażowanie dla naszego województwa,!

 3. Piotr O mówi

  A milioner z Obszy? Podobno położył na łopatki najpierw Pszczółka w Lublinie a potem 22 miliony straty w Zamojskich Zakładach Zbożowych

 4. maxsia mowi mówi

  Anna Kusiak to kto to taki ? z Majdanu ona czy nie

 5. Anonim mówi

  Ciekawy jestem co by robił i gdzie pracowałby Mulawa jak ludzie by go nie wybrali? Gdzie by te drogi budował ? Inżynierem przecież nie jest. Popatrzcie na jego życiorys. Na państwowych posadach wiele lat. Może pora odpocząć? Też popieram głosowanie na tutejszych ludzi co tu mieszkają. Mulawa od lat w Lublinie.

 6. Mieszkaniec miasta mówi

  Wow i znowu ten Mulawa fajny gość ponad 2 miliony w nieruchomościach, 1/4 miliona dochodu. Może to nie jest jeszcze skala jak u Morawieckich ale się uczy 😉

 7. CEP mówi

  Województwo to nie tylko drogi.

 8. Biłgoraj głosuje na Woznicowa mówi

  Mława bawi się za wasze pieniądze . zobaczcie drogę Biłgoraj Józefów nic nie robi tylko pozuje do zdjęć. upycha swoich po urzędach tak z niego samorządowiec . co innego Zosia Woźnica działa dla dobra społeczności i dobra drugiego człowieka.

 9. Zenon mówi

  Marszałek Marcin Mulawa wspiera strategiczne inwestycje w powiecie biłgorajski. Dzięki jego wsparciu możemy się ciszyć wieloma kilometrami nowych dróg oby tak dalej!!!!

 10. Ola mówi

  Marszałek Mulawa dużo dobrego robi dla naszego województwa

 11. Anonim mówi

  Dzięki Panu Marszałkowi Mulawie dużo dobrego dzieje się dla całego powiatu biłgorajskiego. Dziękujemy za wszystkie poczynione inwestycje!

 12. Tomek mówi

  No właśnie po co ludzie głosują na Mulawe jak tu nie mieszka i wiadomo jak rzadko tu bywa. Pani Zofia Woźnica jest codziennie na miejscu w Biłgoraju. Mulawa nawiesza reklam i liczy na naiwność ludzi. Wybierajmy miejscowych.

  1. Mieszkaniec mówi

   po to głosują na niego bo mają piękną drogę że ścieżkami rowerowymi, interesuje się każdą gmina a ta Zośka to kto? Nie było jej widać nigdzie co ona takiego zrobiła?

 13. Anonim mówi

  Marszałek Mulawa mimo że nie mieszka w Tarnogrodzie to dba o miejsce z którego pochodzi .
  Jest zawsze dostępny dla mieszkańców zna ich potrzeby , a przy tym jest człowiekiem honorowym , dotrzymuje danego słowa .

 14. Super Marszałek Mulawa mówi

  Michał Mulawa bardzo dobry Marszałek dużo robi dla województwa szczególnie drogi a nie jak inni nie widać dopiero wybory to się zaczynają uaktywniać. Ma mój głos. Tylko Marszałek Michał Mulawa ,!

 15. Grzegorz mówi

  Zosia zwycięży w cuglach a nie jakiś spadochroniarz z Lubina który przed wyborami staje się tubylcem . PiS musi odejść wtedy będzie normalnie .

  1. Bilgoraj mówi

   aco ona niby zrobiła w swojej kadencji?? przed wyborami się obudziła i znowu ściemnia? całą kadencję przesiedziała.

  2. anty lewak mówi

   Normalnie to znaczy nic bo piniędzy ni mo i nie będzie

 16. Tarnogród mówi

  Mulawa od lat nie mieszka w naszym powiecie. Niech startuje z Lublina. Ludzie przecież to głupota głosować na kogoś takiego. Bo przed wyborami go tu dadzą? Po wyborach pojedziecie do niego do Lublina?

  1. pan COGITO mówi

   Michał Mulawa wspierał nie mal wszystkie inwestycje dla naszego powiatu . To dzięki niemu został przeprowadzony remont drogi 835 i to dzięki niemu w podwyższonym stan darcie .M/in ścieżka rowerowa , oświetlenie skrzyżowań. Dzięki Michałowi zaplanowana jest obwodnica Tarnogrodu

 17. Zosia mówi

  Napewno nie znam się na handlu zbożem z ukrainu.

 18. Anonim mówi

  Pani zofio czy odbiera pani telefon w pracy ?

 19. Anonim mówi

  Zosiu naprawdę ty się tak znasz na rządzeniu województwem jak ja na operacji na otwartym sercu , nie mecz ludzi

 20. Wow mówi

  Żart chyba jakiś Pani Zofia przecież ona nic nie robi dla Miasta Powiatu nic o niej nie słychać pozatym że jest lekarzem …. Lekarz który poparł Pigułke naprawdę Pani to już powinna tylko być lekarzem … Mój głos ma Mulawa

  1. Pola123 mówi

   Tylko panMulawa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.