- Reklama -

- Reklama -

Dwa samochody w rowie

W czwartkowe przedpołudnie doszło do wypadku w gminie Potok Górny. Nie udzielenie pierwszeństwa zakończyło podróż dwóch samochodów osobowych w przydrożnym rowie.

- Reklama -

12 grudnia, około godziny 9.00 na skrzyżowaniu w miejscowości Lipiny Górne-Lewki doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika że 37 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, kierując samochodem marki Hyundai nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującym samochodem marki Dodge, mieszkańcem gminy Potok Górny. Pasażerka mini vana w wyniku obrażeń ciała spowodowanych wypadkiem trafiła do szpitala. Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju prowadzi dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

Na miejscu pracowały jednostki:

1 zastęp OSP KSRG Lipiny Dolne
2 zastępy PSP Biłgoraj
2 pogotowie
1 policja

- Reklama -

3 Komentarze
 1. obywatel mówi

  też jestem po stronie ,,niby to” sprawcy wypadku, (niby bo z TEGO CO WIEM) nikt tego nie widział, bo to tylko domysły jak było. znak koło znaku i na co ktoś kto tej trasy nie zna ma zwrócić uwagę?

  1. Xyz mówi

   No tam akurat nie ma znaku obok znaku, jest podświetlany znak stop a dodatkowo są progi ostrzegawcze na jezdni. Więc nic go tutaj nie usprawiedliwia, naprawdę.

 2. Henryka mówi

  A nawymyslali tych znakow drogowych tyle. Nie wiadomo po co. A nastawiali tych wymyślonych znakow po 3 na metrze. I co ma taki biedny kierowca zrobic. zamiast jechac to gapi sie na te znaki jak sroka w klosc i wypadek gotowy. . No i mamy to co mamy. A i przy okazji powiem wam jeszcz ejedna ciekawa rzecz tyczaca sie słynnej juz gminy Potok Górny. Slynnej z innych dokonan ale terz doszło jeszcz ejedno. Otóż gmina nasza po ciezkim boju utrzymała status najbiedniejszej gminy w calej Polsce. Bylo wielu kandydatów do tego zasczytnego miana ale nikt nie dał rady naszej gminie. I mamy ten zaszczytny tytuł na własnosc. i znowu sie o tej gminie mowi i to w całej Polsce. Dobra wiadomoscią w tym jest tylko to ze juz nizej upasc nie możemy. I z tego powinnismy sie cieszyc. Gorzej już byc nie moze. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.