- Reklama -

- Reklama -

Dwa miesiące poszukiwań nie przyniosły efektu

Od 12 października 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania zaginionego Jana Czerwonki, lat 70, zamieszkałego w Majdanie Nepryskim. Po dwóch miesiącach mężczyzna nadal nie dał znaku życia.

Jan Czerwonka

Już prawie dwa miesiące trwają poszukiwania zaginionego Jana Czerwonki, 70-letniego mężczyzny zamieszkałego w Majdanie Nepryskim, który ostatni raz był widziany 12 października 2020 roku i od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

– We wtorek funkcjonariusze policji wraz ze strażakami prowadzili działania poszukiwawcze w miejscowości Józefów. Między innymi została wykorzystana łódź ratunkowa, z pomocą której straż przeszukiwała jezioro – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Mimo zaangażowania tak wielu osób i środków, poszukiwania w dalszym ciągu nie przyniosły oczekiwanego rezultatu i Jan Czerwonka dalej jest uważany za zaginionego.

RYSOPIS:

- Reklama -

Wzrost ok. 165 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie, szpakowate.

UBIÓR:

Ubranie koloru ciemnego, może nosić czapkę z daszkiem typu kaszkiet.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu Jana Czerwonki proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 bądź też numer alarmowy 997/112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

~Kuliński Michał

Jan Czerwonka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.