Duże zainteresowanie konkursem na logo gminy

Zakończył się pierwszy etap konkursu dla uczniów szkół w gminie Księżpol na opracowanie projektu plastycznego logo gminy. Na konkurs wpłynęło ponad 63 pracy.

31 stycznia minął termin składania prac w konkursie na logo gminy Księżpol. Głównym celem konkursu jest wyłonienie znaku identyfikacji wizualnej, który będzie wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych gminy.

Regulamin zakłada, że logo gminy Księżpol powinno kojarzyć się z misją gminy, związaną z wykorzystaniem swojego położenia nad rzeką Tanew, w otoczeniu lasów i pól, miejscem dla rozwoju turystyki i rekreacji, z silnie rozwiniętą przedsiębiorczością.

Konkurs przebiega dwuetapowo. W pierwszym, szkolnym etapie konkursu uczniowie wszystkich szkół mogli opracować własne projekty. Na konkurs wpłynęło 63 prace wykonanych różną techniką. Następnie wybrane prace oceni powołana w tym celu komisja. Na podstawie wybranego projektu gmina opracuje swoje logo, które będzie wykorzystywane w materiałach gminy. Laureata konkursu poznamy do końca lutego.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.