- Reklama -

- Reklama -

Duże zainteresowanie koncertem w Biłgoraju. Wystąpi Jan Kondrak

Biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie koncertem Jana Kondraka i odpowiadając na Państwa prośby o zwiększenie liczby miejsc, postanowiliśmy specjalnie dla Państwa przenieść koncert na "dużą salę" - informuje Biłgorajskie Centrum Kultury. Koncert odbędzie się zgodnie z planem w sobotę 18 marca. Start o godz. 18.00. Bilet 30 zł.

- Reklama -

 

Podczas koncertu usłyszymy piosenki Leonarda Cohena (w tłumaczeniu Tymoteusza Kondraka), Edwarda Stachury (z albumów: „Missa pagana” , „Kondrak śpiewa Stachurę”), jak i  autorskie utwory artysty. Te ostatnie, tak lubiane i bardzo często bisowane przez publiczność, pochodzą z płyt: „Romanse Ballady”, „Kto Co” i „Imperium” – Lubelskiej Federacji Bardów.

 

- Reklama -

Jan Kondrak– ceniony autor i kompozytor kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest współzałożona przez niego Lubelska Federacja Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę – piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.