- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dusił, kopał, bił

Do tragedii doszło w maju tego roku w gminie Obsza. Pijany wnuczek śmiertelnie pobił swoją 90-letnią babcię. Grozi mu dożywocie.

Do tej tragedii doszło w nocy z 5 na 6 maja w Olchowcu w gminie Obsza. Pijany wnuczek pobił swoją 90-letnią babcię. Kobieta zmarła.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Zamościu. W połowie października do sądu w Zamościu trafił akt oskarżenia. – 13 października 2021 roku skierowała do Sądu Okręgowego II Wydział Karny w Zamościu akt oskarżenia przeciwko Pawłowi P., oskarżonemu o popełnienie zbrodni zabójstwa 90-letniej pokrzywdzonej. Oskarżony, używając wobec pokrzywdzonej przemocy polegającej na duszeniu rękoma za szyję, kopaniu, biciu pięściami, zadawaniu uderzeń krzesłem i kawałkiem drewna opałowego, spowodował u niej obrażenia ciała, które w rezultacie skutkowały zgonem pokrzywdzonej – informuje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

- Reklama -

Mężczyzna został zatrzymany 6 maja br. Na wniosek prokuratora tymczasowo. Przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia, w których opisał przebieg zdarzenia. Za popełnienie zbrodni zabójstwa oskarżonemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Był nietrzeźwy, miał 2,45 promila alkoholu w organizmie.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
 1. adrian keys mówi

  Powinien dostać karę jak dla celowego zabójcy ,Degenerat i tyle .
  Nasze prawo wyrosłe na bazie miłości chrześcijańskiej Ustawodawcy znieśli karę śmierci .Ale wedle mnie to jakie on może mieć okoliczności łagodzące ????
  Jak by prawo było oparte tylko na sprawiedliwości to On został by zabity /np kiedyś kamienowano zwyrodnialców ,Jako ciekawostkę podam,że nawet za zabicie w bestialski sposób zwierzęcia też został by ukamienowany./
  Taryfę ulgową od kary śmierci mieli tylko przypadkowi zabójcy a i to musieli spełnić pewne warunki /były tzw miasta ucieczki gdzie mściciel krwi nie miał prawa go zabić. Ówczesny Sąd jeśli stwierdził, że zabił celowo to miast ucieczki na nic mu się zdało . Pierwszym który musiał rzucić kamieniem byli świadkowie /2/
  W szczególnym przypadku gdy świadkowie by kłamali oczerniali, sami ponosili karę przewidzianą dla tu celowego zabójcy . Kto zna zasadę prawa to wie kiedy świadkowie okazali się fałszywymi. Biłgorajska Sędzina z którą rozmawiałem przed laty znała tę zasadę-szacunek dla niej .
  Skrucha uhahaha popłakać każdy może poudawać chyba jest wyrzuty z człowieczeństwa .
  Dlatego Ustawodawcy dali wielki przywilej, że znieśli karę śmierci ,wielka łaska nawet dla degeneratów. Tego oczywiście nie wiem o tym wnuczku bestii.
  Nawet jak by Babcia była osobą mocno charakterną czy toksyczyną to należny jej był szacunek ,opieka ,tkliwość itd

  Kolega miał niewielką kolizję z obywatelem z dalekowschodniej kultury /8 000km od Polski pracuje w Polsce / gdzie u niech jeszcze niedawno obowiązywało prawo mściciela krwi . Do przyjazdu Policji rozmawiał z nim po Rosyjsku . Jedno z pytań brzmiało a co jak bym cię niechcący zabił podczas tej kolizji ?? czy by mnie mściciel krwi ścigał i zabił ??
  -Odpowiedział oj niedawno jeszcze obowiązywało to prawo ale nie bój się nie zabił by cię .
  Dziękuję bardzo za takie życie i bać się swego cienia . Poleciały łzy i uściskał go z pozdrowieniami dla rodziców .
  Każde życie jest cenne .

 2. Obywatel mówi

  Nasz wymiar sprawiedliwości…
  Grozi mu dożywocie, powinno być z góry ustalone za taki czyn taka kara. Ile to się ciągnie, pół roku trwają czynności. A jako karę powinien w dzień zapierniczać 8 godzin przy sortowaniu śmieci a na resztę dnia do celi.
  A jak sprawa gościa z Biszczy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.