- Reklama -

Dumnie reprezentowały nasz powiat

7 listopada 2019 r. podczas gali "Kuriera Lubelskiego" w Lublinie nagrodzono najlepszych rolników, sołtysów, sołectwa, gospodynie, koła gospodyń wiejskich i gospodarstwa agroturystyczne. Na rozdaniu nagród nie zabrakło przedstawicieli naszego powiatu.

Sala Teatru Muzycznego była wypełniona po brzegi, bo w czwartek nagrodzeni zostali zwycięzcy etapu powiatowego i wojewódzkiego plebiscytu Mistrzowie Agro.

        

– Dzisiaj nagradzamy wyjątkowych ludzi, ponieważ ludzie ze wsi, ludzie pracujący na roli są dla mnie wyjątkowi. Mieszkają tam ludzie odważni, twardzi, hardzi – mówiła  Ewa Pajuro, zastępczyni redaktor naczelnej „Kuriera Lubelskiego”.
Jako pierwsze w powiecie biłgorajskim i drugie w województwie lubelskim Koło Gospodyń Wiejskich czytelnicy uznali KGW Zamszanki z gminy Obsza.

- Reklama -

                                                  
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy na nas głosowali i w nas wierzyli. Jest to dla nas wielki sukces, którego nie osiągnęłybyśmy bez was, bez tych wszystkich osób, które poświęciły swoje pieniądze, by na nas zagłosować. Najszczersze podziękowania kierujemy również w stronę Andrzeja Słomy i Katarzyny Książek za dużą pomoc i wsparcie z ich strony naszego koła – dziękowała Małgorzata Gierczak, przewodnicząca KGW Zamszanki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.