kolportaż baner główny

Drugi sparing na remis

Przypomnijmy. W pierwszym letnim sparingu Łada 1:1 zremisowała z Kryształem Werbkowice.

Biłgorajanom, mimo kilku dogodnych sytuacji, nie udało się strzelić gola, ale również Unia nie trafiła do siatki. W pierwszej połowie w dobrej sytuacji znalazł się Dominik Skubisz, wbiegł w pole karne, strzelił obok bramkarza, ale obrońcy Unii wybili piłkę z linii bramkowej. Następnie po stałym fragmencie gry gospodarze zdobyli bramkę, ale niestety, sędzia dopatrzył się faulu i zamiast wznowienia od środka mieliśmy rzut wolny dla Unii.  Goście w perspektywie całego spotkania również mieli sporo klarownych sytuacji. Raz bramkarza Łady Marcina Strzelczyka uratował słupek po strzale Krzysztofa Garbacza. Następnie bramkarz Łady wybronił groźny strzał Mariusza Podgórskiego oraz w ostatnich minutach gry wybił piłkę zmierzającą wprost w okienko bramki po strzale z rzutu wolnego Patryka Krygiela. W Ładzie zagrało czterech testowanych zawodników. Z kolei szeregi biało-niebieskich opuścił obrońca Grzegorz Mulawa, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Powiślaka Końskowola.W kolejnym meczu kontrolnym Łada zagra z Gromem Różaniec. Łada Biłgoraj  Unia Hrubieszów 0:0W sparingu zagrali: Strzelczyk,  Mazurek, Skubisz, Birut, Czok, Dorosz, Hanas, Konopka, Chmura, Krzepiłko oraz zawodnicy testowani.