AGD

- Reklama -

- Reklama -

Dramatyczne informacje z okolic Biłgoraja

Czekamy na oficjalny komunikat policji, po nocnych i dramatycznych informacjach z miejscowości Ciosmy (gm.Biłgoraj). Na razie są te nieoficjalne i przekazywane przez mieszkańców. Kolejne jednostki OSP potwierdzają jednak i pokazują zdjęcia z poszukiwań prowadzonych w tej okolicy. Na miejscu pracowała Policja, Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkoweo. Świadkowie mówią o najgorszym.

- Reklama -

– Słyszeliście o poszukiwaniach trzyletniego dziecka z ojcem? 11 zastępów straży pożarnej z dronem i policja na miejscu – napisał jeden z czytelników NGB.

– Z tego co wiemy, bo takie plotki krążą we wsi, to trwają poszukiwania mężczyzny z trzyletnim dzieckiem. Podobno zamordował dziecko i sam popełnił samobójstwo. Takie wiadomości przekazują ludzie i wygląda, że to może być prawda, bo jakieś ciało już znaleźli. Dziecko miało podobno trzy lata – informuje nas jedna z mieszkanek miejscowości Ciosmy.

- Reklama -

Biłgorajska policja na razie nie podała żadnej informacji. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tego, co postawiło na nogi mieszkańców i służby ratunkowe w powiecie biłgorajskim.

 

fot: OSP Dereźnia

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ww mówi

    Ponoć słowo klucz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.