- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Dramatyczna walka w Józefowie. Mieszkańcy nie zostawili Moniki (foto)

Wielki szacunek dla mieszkańców Józefowa. Za to, że nie zostawili walczącej o życie Moniki. W niedzielę od godziny 12:00, trwa drugi dzień pikniku, z którego każda złotówka zostanie przekazana dla boleśnie doświadczonej przez los młodej mieszkanki. Przekazuje, udostępniajcie i bądźcie, choć na chwilę. Tym, którzy nie mogą osobiście, przekazujemy specjalny link. Każdy z nas może być w takiej sytuacji jak Monika.

- Reklama -

Monika jest młodą kobietą (32 lata), żoną i matką 3 synków (Janek 9lat, Kacper 3lat i Mikołaj 2lata).
Do końca grudnia ubiegłego roku pracowała jako pielęgniarka na OIT w Stalowej Woli (w maju tego roku zdała egzamin specjalizacyjny), pomagała ciężko chorym pacjentom, a teraz sama potrzebuje naszej pomocy. Pod koniec roku dostała diagnozę której nie spodziewał się nikt. Nowotwór złośliwy (rak przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych).

 

mr-1000x200px

Monikę można wesprzeć wpłacając datki na internetową zbiórkę: KLIKNIJ TUTAJ 

Monika jest związana z Józefowem, skąd pochodzi jej mąż, dlatego lokalna społeczność postanowiła wesprzeć swoją koleżankę.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

W niedzielę w barze Knieja w Józefowie ( Plac Wyzwolenia 19) odbędą się imprezy połączone ze zbiórką dla Moniki. Od godziny 12:00 trwa  piknik charytatywny.  Przyjaciele Moniki serdecznie zapraszają na wydarzenie. Szczegóły na plakacie. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.