przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Dramat strażaka z Tereszpola

To będą wyjątkowo trudne święta dla strażaka z OSP w Tereszpolu-Zaorendzie. Człowiek, który sam niesie pomoc innym i naraża życie, stracił dom: - Zwracamy się z prośbą o wsparcie w odbudowie domu naszego druha strażaka. W dniu 16.12.2022r. wybuchł pożar który niemal doszczętnie spalił nowo budowany dom. Prosimy o udostępnianie zbiórki, by dotarła do jak największej ilości osób - przekazują koledzy z OSP.

- Reklama -

-Jesteśmy załamani, ponieważ zniszczeniu uległy wszystkie wykonane do tej pory instalacje- wodno-kanalizacyjna, elektryczna, gazowa i rekuperacja. Spaliły się też zamontowane okna, drzwi i brama garażowa. Popękane tynki są do skucia. Pożar objął również dach pokryty dachówką ceramiczną. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie poprzez rozłożony na parterze i poddaszu styropian, na którym nie było jeszcze wykonanych wylewek. Spłonęły także zgromadzone materiały do rozłożenia ogrzewania podłogowego oraz piec gazowy, który miał być zamontowany. Ogień przyniósł ogromne straty. Przechodzimy przez bardzo ciężki czas, jednak po posprzątaniu pogorzeliska mamy nadzieję, że z pomocą ludzi o dobrym sercu uda nam się zacząć budowę -niemal od początku – przekazuje mężczyzna.

Tu link do zbiórki. Pamiętajcie o tym przed świętami.

zrzutka

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Czy ustalono już przyczynę pożaru ?

 2. Wew mówi

  Nie pożar wywołała instalacja hydrauliczna

 3. Gyby mówi

  Jeśli pożar wywołała instalacja elektryczna to chyba wiedzą kogo pociągnąć do odpowiedzialności. mam nadzieję że sprawa zgłoszona do prokuratora i na policję.

  1. Odpowiedzi mówi

   Zapewne operatora koparki, co robił wykop pod ławy…., idiota, odrazy winnego szuka, nie znając sytuacji. Współczucie dla właścicieli.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.