- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dramat rodziny z gminy Księżpol. W piątek wyjątkowy koncert

W najbliższy piątek gwiazdy lokalnej sceny muzycznej, wystąpią w Korchowie I (gm. Księżpol). To będzie koncert charytatywny dla ciężko chorych: Asi i Szymona. Syna i matki z miejscowości Przymiarki w gminie Księżpol. Koncert w piątek (6 stycznia) od godziny 20:00. Zobaczcie kto ma serce i zgodził się wystąpić.

- Reklama -

11-letni Szymek choruje od siedmiu lat na zespół nerczycowy polegający na przewlekłym zapaleniu kłębuszków nerkowych, co powoduje zatrzymywanie wody w organizmie i przedostawaniem się białka do moczu (białkomocz). Choroba jest nieuleczalna, wymaga stałej opieki lekarskiej i częstych wizyt w szpitalu. Szymek przyjmuje na stałe leki, które nie są tanie. Do tego dochodzą dojazdy do lekarzy i koszty związane z pobytem w szpitalu.
Mama Szymka, Asia, zachorowała na raka nerki rok temu. Guz został wycięty, lecz dał przeżuty na kręgosłup i powrócił na nerkę. W tym momencie Asia jest po operacji kręgosłupa, nie ma jednego kręgu i ma wstawione usztywnienie na odcinek piersiowy. Guz ulokował się również w odcinku lędźwiowym na trzech kręgach i w prawej piersi

 

- Reklama -

W piątkowym koncercie charytatywnym wystąpią:  MALIBU, VEEGAS, SOLARIS, YARGO, DJ W-YOU, SHANTEL.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.