kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Dramat naszej mieszkanki. Strażacy reagują

Ludzie nie przeszli obojętnie obok tragedii, która spotkała mieszkankę gminy Księżpol. Anecie chce pomóc m.in. OSP Aleksandrów Drugi i zaprasza mieszkańców na niedzielny festyn: - Podczas pikniku będziemy zbierać pieniądze żeby pomóc Anecie którą spotkało nieszczęście, wszystkich uczestników zachęcamy żeby w miarę możliwości dołożyć od siebie cegiełkę - zapowiadają druhowie. Początek o 14:30.

- Reklama -

Przypomnijmy. W sobotę , 9 marca Aneta, mama 5-cio i dwuletniej córeczki trafiła na oddział z bardzo wysoką gorączką. Lekarze stwierdzili u niej między innymi sepsę i wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Aneta przez wiele dni była w stanie krytycznym a lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Jednak po wielu dniach walki wydarzył się cud. Jej ogromna siła i nasze modlitwy dokonały niemal niemożliwego.

Najważniejsze Aneta żyje a jej życie nie jest już zagrożone niestety jednak żeby to mogło się wydarzyć musiała przejść kilka operacji oraz tą najgorszą amputacja obu nóg na wysokości poniżej kolan.
urząd MArszałkowski projekt
Teraz tylko dzięki nam i jej rodziny możemy sprawić ze nasza Anetka znowu będzie taka jak dawniej czyli pomocna, życzliwa i pełna energii młoda dziewczyna. Pomóżmy jej jak najszybciej wrócić do męża i córeczek tak bardzo za nią stęsknionych. Grupa i zbiórka została założona na prośbę najbliższych przyjaciół oraz rodziny jej męża Bartka. Pieniądze ze zbiórki w całości zostaną przekazane na dalsza rehabilitację oraz zakup protez.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Numer konta na zbiórkę:
Parafia św. App. Piotra i Pawła, Majdan Stary 37
nr konta:
16 8741 0004 2004 5825 2000 0020
Z dopiskiem „dla Anety”
Pamiętajmy Dobro Wraca

 

Na facebooku jest specjalny profil: Wszyscy dla Anety. Czekają vouchery, talony do sklepów, które chcą pomóc

Tu link: Wszyscy dla Anety

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.