- Reklama -

Więzień złodziejem

Zarzuty usłyszał 37-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież dwóch laptopów oraz posiadanie amfetaminy. Do zdarzenia doszło na terenie zakładu utylizacji w powiecie bialskim, gdzie 37-latek pracował w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po południu w zakładzie utylizacji na terenie gminy Łomazy. 37-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, pracował tam, w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności. Na zakończenie zmiany, usiłował wynieść reklamówkę, która zwróciła uwagę pracowników. Podejrzenia okazały się słuszne. Wewnątrz znajdowały się dwa skradzione laptopy. Na miejsce wezwany został patrol policji. Jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy 37-latek, próbował uciec, porzucając przy tym swoją saszetkę.

- Reklama -

Ujęty został przez pracowników firmy. Wewnątrz saszetki policjanci wisznickiego komisariatu ujawnili zawiniątko z białym proszkiem. Badanie zabezpieczonej substancji testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to amfetamina. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.

Po tym trafił do Zakładu Karnego. Teraz 37-latek odpowie dodatkowo za popełnione w czasie przepustki przestępstwa.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.