- Reklama -

Dobry wynik w Radzyniu Podlaskim

 – Jesteśmy zadowoleni zarówno z wyników, jak i ogólnej organizacji zawodów. Pełna sportowa rywalizacja i szacunek dla startujących! – informują zawodnicy z Street Workout Biłgoraj.

W konkurencji podciągania na drążku brało udział 25 zawodników. Konkurencja polegała na zaliczeniu jak najwyższej liczby powtórzeń, zaczynając od 5. – Zdobyliśmy II i III miejsce w tej konkurencji! Startujących z naszej ekipy było 10 osób w tym jedna kobieta Magdalena Małek, która rywalizowała na równi z mężczyznami. Wykonała ona 13 powtórzeń i niedużo zbrakło do zaliczenia 14. Bardzo duże gratulacje za taki wyczyn! Widać, że kobiety też potrafią! – mówią zawodnicy. – Drugim zaskoczeniem dla startujących był wyczyn Łuki Milka, który zaczynał swoje podejścia z dodatkowym obciążeniem +30 kg, wykonując serie od 5 do 10 powtórzeń, następnie od 11 do 15 z obciążeniem 20 kg, kolejne 16-17 z 10kg i 18-19-20 powtórzeń już bez ciężaru! Wielki szacunek i podziw! Cała ekipa z naszego teamu stabilnie doszła do przynajmniej 17-18 powtórzeń, paląc w kolejnych seriach – kontynuują. 

Kolejną dyscypliną były pompki pucharowe i nasi zawodnicy zdobyli w niej I i II miejsce. – Jedynie nie udało się na przysiadach. Magda wykonała 210 powtórzeń z kamizelką +20 kg, a pierwsze miejsce zajęła zawodniczka z wynikiem 500 powtórzeń! Szacunek dla tych kobiet! – relacjonują dalej zawodnicy Street Workaut Biłgoraj. 

Dziękują wszystkim zawodnikom, a byli to: Szymon Paluch, Maciek Paluch, Szymon Przytuła, Sebastian Krawczyk, Magdalena Małek, Darek Dolina, Łuki Milka, Daniel Chutkowski, Filip Mróz i Jonasz Kapka.

Wyniki:

- Reklama -

Podciąganie na drążku

II miejsce Łuki Milka 217 powtórzeń

III miejsce – Szymon Paluch 215 powtórzeń

 

Pompki pucharowe

I miejsce – Darek Dolina

II miejsce – Łuki Milka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.