kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Dobry słuch, dobry cholesterol, dobry cukier i ciśnienie

- Reklama -

15 grudnia diabetycy z Tarnogrodu zorganizowali spotkanie, na którym wykład poprowadził dr Roman Cichocki, który mówił o problemach ze słuchem, wzrokiem i jaki wpływ na taki stan ma cukrzyca niekontrolowana. Wszyscy, którzy przyszli na to spotkanie, mogli sobie bezpłatnie wykonać badanie na występowanie niedosłuchu i szumów usznych. Badania prowadziła Fundacja Geers Dobry Słuch z Łodzi, która od dwóch lat współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków.

Panie z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie Regina Kowalczyk i Czesława Złydasik prowadziły badania cholesterolu, cukru, ciśnienia.

toyota Yaris

To wszystko było możliwe dzięki kierownikowi Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie, który podjął się organizacji.

Dziękujemy, że mamy jeszcze takich ludzi, którzy nam pomagają, bo wiadomo, że cukrzyca czyni wielkie spustoszenie w organizmie, a niekontrolowana czyni to w bardzo krótkim czasie. Dzięki takiej osobie po wykonaniu badań możemy szybciej reagować na zmiany, jakie zaszły w naszym organizmie.

Jeszcze raz dziękujemy dr. Romanowi Cichockiemu, Pielęgniarkom, Fundacji z Łodzi, która badała słuch. Więcej takich spotkań z korzyścią dla chorych na cukrzycę i dla wszystkich mieszkańców.

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Chory na cukrzycę od 2002 r.

Członek koła

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.