Dobry mecz Łady, ale punktów brak

Łada 1945 Biłgoraj przegrała na wyjeździe z Lublinianką Lublin 1:0 w ramach 14. kolejki lubelskiej IV ligi. Jedyna bramka padła w 77. minucie a strzelił ją Klim Morenkov.

Brakuje zawodnikom Łady w tym sezonie piłkarskiego szczęścia. Podopieczni Bartłomieja Kowalika w minioną sobotę nie byli gorsi od przeciwnika, walczyli, biegali, ale kolejny raz nie zdobyli choćby punktu. Sytuacji bramkowych dla Łady także nie brakowało. W pierwszej połowie Michał Skubis przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, padła także bramka dla Łady ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu. Gospodarze zdobyli gola po stałym fragmencie gry.

Wrażenie artystyczne „biało niebiescy” zostawili po sobie w Lublinie naprawdę dobre, ale sytuacja w tabeli po kolejnej porażce z rzędu mocno się pogorszyła. Za tydzień (10.10) w meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski koniecznie trzeba sięgnąć po punkty.Lublinianka Lublin – Łada 1945 Biłgoraj 1:0 (0:0)

Bramka: Morenkov 77.

Łada: Szawara – Mielniczek (75 Gorczyca), Kuliński, Krzyszycha, Myszak, Nawrocki (70 Dycha), Dziurdza, Birut, Hanas (40 Ponomarov), Raduj, Skubis.