- Reklama -

Dobro pacjenta jest dla mnie priorytetem

Stanisław Misztal to uznany lekarz okulista. Jego wiedza i doświadczenie zawodowe są dostrzegane przez liczne grono zadowolonych pacjentów. To również oddany społeczeństwu samorządowiec. Obecnie kandyduje do Sejmu RP z list Prawa i Sprawiedliwości.

Stanisław Misztal to znany lekarz okulista. Od podszewki zna problemy służby zdrowia, dlatego zależy mu na unowocześnieniu szpitali oraz skróceniu kolejek do specjalistów. Bardzo ważne dla niego jest zniesienie skierowań od lekarzy rodzinnych do okulisty i dermatologa oraz reaktywacja skierowań do sanatorium okulistycznego.

Dla Stanisława Misztala bardzo ważni są również rolnicy. Dostrzegając ich ciężką pracę, deklaruje pomoc plantatorom tytoniu oraz wsparcie produkcji zdrowej żywności. Bez dobrej komunikacji nie ma szybkiego rozwoju regionu. Dlatego, według doktora Misztala, konieczna jest budowa drogi ekspresowej do Zosina przez Hrubieszów, i Hrebennego przez Zamość i Tomaszów Lubelski oraz drogi wojewódzkiej Biłgoraj – Przeworsk

- Reklama -

W środowisku znany jest nie tylko jako wybitny specjalista, ale również jako dobry człowiek. – Stanisława znam od ponad 20 lat. Jest dobrze przygotowany do pełnienia funkcji posła na Sejm RP. Jest kompetentny i wrażliwy na ludzkie potrzeby. Nikomu nie odmawia pomocy – mówi o nim Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa 2015-2018, obecnie poseł do PE.

Stanisław Misztal w 1979 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował w poradni okulistycznej w Zamościu, później rozpoczął prowadzenie własnego gabinetu lekarskiego. W latach 90. zasiadał w Radzie Miasta Zamość. W latach 1997-2001 był posłem III kadencji. Zasiadał w Komisji Zdrowia i Komisji Polityki Społecznej. Wieloletni i doświadczony radny sejmiku lubelskiego, przewodniczący komisji zdrowia. Aktywnie pomagał w pozyskaniu środków na rozbudowę biłgorajskiego szpitala.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. mieszkaniec mówi

    Panie kandydacie czy można zajmować miejsce parkingowe pod przyczepkę z banerem, wg. mnie4 to NIE.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.