Krystyna Deryło- óśmioklasista

- Reklama -

Dobro jest słodkie

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie już po raz szósty pomaga potrzebującym mieszkańcom naszego powiatu poprzez organizację Kiermaszu Ciast i Ciasteczek. W tym roku fundusze przekazano na pomoc Piotrkowi, mieszkańcowi gminy Potok Górny.

Kiermasz został zorganizowany przez Szkolnego Koła Caritas oraz wolontariuszy, którzy wspierają potrzebujących. W tym roku, kiermasz odbył się po raz szósty. Od początku fundusze przekazywane były na rzecz chorych dzieci.

W tym roku  społeczność szkoły pomogła  Piotrkowi z Szyszkowa. Aby mógł stanąć na nogi potrzebuje 200 tys. złotych. – Wiedzieliśmy, że uczniowie naszej szkoły, ich rodzice  oraz mieszkańcy gminy mają wielkie serca, ale to, czego doświadczyliśmy w tym roku, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 2710 zł! – cieszą się organizatorzy.

- Reklama -

Organizatorzy dziękują  uczniom, przedszkolakom, rodzicom, babciom, dziadkom, paniom z KGW “Zaorendzianki”, pracownikom UG Tereszpol, pracownikom Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol, pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tereszpolu. Wszystkim tym, którzy piekli ciasta i tym, którzy je kupowali i ze smakiem zjadali.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.