Dobra passa Łady trwa

W meczu 25. kolejki lubelskiej IV ligi Łada 1945 Biłgoraj wygrała ze Startem Krasnystaw 2:0 (1:0). Był to już ósmy mecz Łady bez przegranej (sześć zwycięstw, dwa remisy).

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście, ale mimo kilku okazji nie udało im się zdobyć bramki. Kiedy wydawało się, że do przerwy będzie bezbramkowy remis, Łada zadała cios do szatni. W drugiej minucie doliczonego czasu gry po dośrodkowaniu Pawła Nawrockiego piłka po drodze trafiła w rękę jednego z zawodników gości i sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Patryk Dorosz. Po zmianie stron miejscowi szybko podwyższyli prowadzenie. Janusz Birut celnie podał do Damiana Chmury, a ten strzelił na 2:0. Goście próbowali odrobić straty, ale drużyna gospodarzy nie dała się zaskoczyć.

Mulawa wybory do 05.04.2024

Kolejny mecz Łada zagra na wyjeździe z Włodawianką Włodawa.

Łada 1945 Biłgoraj – Start Krasnystaw 2:0 (1:0)

Bramki: Patryk Dorosz 45+2 – k., Damian Chmura 48

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Łada: Szawara – Poliwka (46 Nesterenko), Kuliński, Chmura, Myszak, Krzyszycha, Birut (90 Larwa), Oleksiuk, Nawrocki (46 Paćkowski), Skubis (90 Gorczyca), Dorosz.

Wyniki kolejki 25. 11-12 maja

MKS Ryki – Kłos Chełm 0:5, Powiślak Końskowola – Orlęta Łuków 2:4, Polesie Kock – Victoria Żmudź 2:3, Huczwa Tyszowce – Lewart Lubartów 0:3, Górnik II Łęczna – Włodawianka Włodawa 2:2, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość 0:2, Lublinianka Lublin – Kryształ Werbkowice 2:0.

Zapowiedź kolejki 26. 18-19 maja

Górnik II Łęczna – Hetman Zamość, Kłos Chełm – Lublinianka Lublin, Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski, Włodawianka Włodawa – Łada 1945 Biłgoraj, Start Krasnystaw – Huczwa Tyszowce, Lewart Lubartów – Polesie Kock, Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola, Orlęta Łuków – MKS Ryki.