- Reklama -

- Reklama -

Do tej pory udzielał pomocy, teraz jej potrzebuje

Hubert Mucha jest osobą, która wielu kojarzy się z wysokimi wynikami w nauce, konkursami oraz licznymi akcjami charytatywnymi, podczas których pomagał wielu potrzebującym osobom. Teraz to właśnie on ze względu na trudną sytuację materialną, potrzebuje naszej pomocy.

Hubert zaczyna właśnie naukę na Politechnice Warszawskiej na kierunku Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych. Ambitny chłopak ze względu na trudną sytuację materialną potrzebuje wsparcia finansowego na najważniejsze i największe koszty, tj.: pokój w akademiku, żywność, bilety komunikacji miejskiej czy pomoce naukowe.

Hubert Mucha to były uczeń RCEZ w Biłgoraju, który również podczas nauki w szkole średniej bardzo często angażował się w akcję charytatywne organizowane w szkole, ale również brał udział w licznych konkursach, w których osiągał bardzo wysokie wyniki. Aby przekonać się jak wiele dobry rzeczy zrobił, wystarczy wpisać frazę „Hubert Mucha” w wyszukiwarkę.

– Niestety na ten moment Hubert ma ograniczone możliwości ze względu na trudną sytuację materialną rodziny. Dlatego, jeśli możesz wesprzeć jego edukację, bardzo prosimy – zrób to, każda kwota ma dla niego ogromną wartość – widnieje na stronie internetowej zbiórki.

Jeśli chcesz wesprzeć jego naukę – zrób wpłatę na konto:

 

Bank Spółdzielczy w Księżpolu 22 9614 0008 2005 0007 5819 0001 z dopiskiem „stypendium dla Huberta”

- Reklama -

Link do zbiórki (kliknij TUTAJ)

Jego najbardziej rozpoznawalną cechą jest wielkie serce, które kierowało go do wielu działań charytatywnych. Świadczy o tym długa lista akcji, w których brał udział.

– Bardzo często angażuję się także w różne działania charytatywne i chętnie pomagam innym. Ponadto należę do kilku grup, m.in pełnię funkcję przewodniczącego grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych przy PCK w Biłgoraju – mówi Hubert Mucha, osoba, dla której organizowana jest zbiórka. – Teraz mam nadzieję, że ta pomoc wróci do mnie i spotka się z odzewem ludzi wielkiego serca, którzy tym razem pomogą mi tak, jak ja pomagałem innym w trudnych sytuacjach – dodaje.

Tylko w najbliższym czasie jako animator prowadzący brał udział i pomagał w organizacji ,,Papieskiego Dnia Dziękczynienia”, współprowadził warsztaty ekologiczne w katolickim przedszkolu, pomagał również przy organizacji: kina letniego na leżakach, zbiórkach charytatywnych, „EKO Film Festiwalu” oraz kilku konferencji naukowych przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju. To tylko część jego dokonań.

~ Kuliński Michał

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Rudi mówi

  Do Pawiana-potwier4dzam jeste4ś małpa

 2. Pawian mówi

  Niech chłopak po prostu pójdzie do pracy. To najlepsze rozwiązanie. Jest mnóstwo osób chcących mieć dobre studia, zawód itd. Trochę empatii i wyobraźni. Szkoła nie zając, poczeka. A jak nie to jest coś takiego jak studium. Pozdrawiam serdecznie. 🙂

 3. Pawian mówi

  Powinien pójść do pracy i wtedy zarobi. To najlepsze rozwiązanie. 🙂 Szkoła nie zając, poczeka. Serdecznie pozdrawiam.

 4. Hubert mówi

  Na wstępie zaznaczam że nikogo nie chce urazić. Chciałbym odnieść się do komentarzy atakujących i negujących pomoc ze strony wspólnoty. Miałem telefon w ciągu ostatnich dni od księdza który planuje w jakiś sposób pomóc. Chciałby się odwdzięczyć za tą całą pomoc. Bardzo proszę o wstrzymanie takich komentarzy przy ograniczonej wiedzy na dany temat. Nie mam państwu za złe, ale apeluje o ostrożność z wstawianjem takich komentarzy bo może to mieć negatywne skutki.

 5. KAN mówi

  Z całym szacunkiem, a gdzie jest ksiądz, który tyle pomocy od tego chłopaka uzyskał?

  1. - mówi

   Tam gdzie zawsze, w potrzebie ;d Kościół nie jest od dawania tylko brania dla siebie coraz to więcej, tak nauczyło go społeczeństwo. Może powoli w końcu zacznie się to zmieniać…

  2. Rycho Rysiński mówi

   Jak to gdzie? Pewnie siedzi sobie i modli się za tego chłopaka… 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.