- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Do jakiego salonu optycznego w Lublinie warto się wybrać?

Przy wadzie wzroku dobrze dobrane soczewki lub okulary korekcyjne są niezbędne do komfortowego funkcjonowania. Te zbyt silne lub za słabe będą bowiem nie tylko pogłębiać problem, ale także mogą spowodować poważne dolegliwości, np. ból i zawroty głowy, ból oczu lub mdłości. Po okulary lub soczewki kontaktowe warto wybrać się do ekspertów. Gdzie ich znaleźć w Lublinie?

Jak wybrać salon optyczny? Lublin zaprasza do profesjonalistów!

Wykonanie okularów najlepiej powierzyć profesjonaliście. Jego wiedza, doświadczenie, kompetencje i znajomości anatomii narządu wzroku pozwalają przygotować okulary lub soczewki precyzyjnie dobrane do indywidualnej wady wzroku. Dzięki temu odzyska się ostrość widzenia, a komfort codziennego życia znacznie wzrośnie. W Lublinie fachowcy z tytułem Ekspertów Zeiss czekają w salonie optycznym Sfera Oczu. Salon optyczny Sfera Oczu zatrudnia optyków stale rozwijających swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach oraz kursach. 

Salon optyczny w Lublinie współpracujący z okulistą/optymetrystą

Zanim na nosie pojawią się okulary, wzrok musi zostać dokładnie przebadany, a wada zdiagnozowana. Na tej podstawie dopiero ustalane jest dalsze leczenie oraz dobór okularów lub soczewek kontaktowych. Aby ułatwić sobie cały proces, warto wybrać się do salonu optycznego, który współpracuje z okulistą lub optymetrystą. W Lublinie takim jest Sfera Oczu. Wybierając się do niego od razu, bez kolejek i długiego czekania na wizytę można wykonać pełne i profesjonalne badanie wzroku zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Precyzje badania gwarantuje m.in. urządzenie I. Profiler, z którego korzysta obecnie każdy profesjonalny salon optyczny. Lublin, niestety, ma ograniczony dostęp do tego typu sprzętu i znajduje się on w niewielu salonach. Skorzystać mogą z niego m.in. klienci salonu Sfera Oczu, który dodatkowo jest pierwszym na Lubelszczyźnie i 5. w Polsce ekspertem Zeiss. Dla pacjentów oznacza to wyższy standard obsługi oraz możliwość skorzystania z zaawansowanej diagnostyki i korekty wad wzroku.

- Reklama -

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Okulary to wyrób medyczny. Choć dziś kupić można je za przysłowiowe grosze w aptekach, na straganach, a nawet na stacjach benzynowych, to te z niższej półki cenowej nie mogą zazwyczaj pochwalić się dobrą jakością. Co więcej, częściej bardziej szkodzą, niż pomagają. Warto więc odwiedzić salon optyczny, który oferuje okulary wyższej jakości, a jednocześnie w dobrych cenach. Na takie mogą liczyć klienci Sfera Oczu, którzy w salonie znajdą szeroki wybór okularów i soczewek, które często mogą nabyć ze zniżkami. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.