Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Do biłgorajskiej szkoły przyjechało Porsche. Karol Kręt z wizytą u uczniów (FOTO)

Najlepszy kierowca w powiecie biłgorajskim - Karol Kręt spotkał się dziś z uczniami Prywatnej Szkoły Podstawowe w Biłgoraju. Opowiadał uczniom o swojej pasji i sukcesach, rozdawał też autografy i było mnóstwo pamiątkowych zdjęć. Po południu Karol zaprezentuje swoje auto wszystkim mieszkańcom.

- Reklama -

Choć nie ma jeszcze prawa jazdy, uczęszcza do klasy maturalnej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, a ściga się samochodem Porsche i osiąga niesamowite wyniki. Mowa o Karolu Kręcie z Tereszpola. – Ten sport wymaga wielu poświęceń, to efekt ciężkiej i długoletniej pracy, treningów ćwiczeń refleksu, koordynacji wzrokowo-ruchowej, aby podczas szybkiej jazdy móc trafić w odpowiednie przyciski ręką – mówił do uczniów w Biłgoraju mistrz kierownicy.

– W kartingu przez 11 lat udało się zdobyć Karolowi 3 tytuły mistrza Polski, 4 tytuły mistrza pucharu Rotaxa, 3 tytuły wicemistrza Polski, 4 miejsce w mistrzostwach Europy i 9 w mistrzostwach świata. Pierwszy sezon w Porsche Cup i od razu tytuł drugiego wicemistrza.  Na 36 kierowców był trzeci w ogólnej klasyfikacji, to bardzo dobry wynik jak na pierwszy sezon – podkreśla Grzegorz Kręt, ojciec Karola.

urząd MArszałkowski projekt

Dziś od godziny 14:00 do 18:00 osobiście z Karolem Kretem będzie można spotkać się na myjni samochodowej Fast Fix przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    szkoda że wcześniej nic nie było wiadomo bo sam bym chętnie poszedł zobaczyć.mozna by wcześniej zapowiedzieć takiego zawodnika!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.