- Reklama -

- Reklama -

Do Biłgoraja przyjechał węgiel. W końcu

W związku z dostarczeniem przez Polską Grupę Energetyczną węgla do Biłgoraja, rozpoczyna się jego sprzedaż. Ale to tylko dla tych, którzy złożyli pisemne deklaracje zakupu paliwa na preferencyjnych warunkach. Cena węgla dla gospodarstw domowych wynosi 1800 zł brutto za jedną tonę.

- Reklama -

W celu dokonania zakupu węgla należy:

1. Złożyć w Urzędzie Miasta Biłgoraja wniosek określający ilość (maks. 1,5 tony) oraz sortyment węgla (orzech lub groszek). Wzór wniosku w wersji elektronicznej dostępny jest pod linkiem: (wniosek) lub w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta. Wniosek należy złożyć do 31 grudnia 2022 r.
2. Po pozytywnej weryfikacji wniosku pracownik Urzędu Miasta skontaktuje się z Wnioskodawcami telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów realizacji zamówienia.
3. Po otrzymaniu z Urzędu informacji o pozytywnej weryfikacji wniosku należy dokonać wpłaty w wysokości 1 800,00 zł brutto za 1 tonę lub 2 700,00 zł brutto za 1,5 tony węgla gotówką w kasie Urzędu Miasta lub przelewem na rachunek bankowy:

toyota Yaris

Gmina Miasto Biłgoraj, Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj
Nr rachunku: 07 1020 3147 0000 8602 0184 1857

TYTUŁ WPŁATY Za wniosek nr GK……….11.2022  orzech/groszek
KWOTA …………

*W tytule wpłaty należy podać indywidualny numer wniosku oraz rodzaj sortymentu węgla (groszek lub orzech) zgodny ze złożonym wnioskiem

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

4. Po dokonaniu wpłaty należy zgłosić się do Urzędu Miasta Biłgoraja (pokój nr 17) po odbiór faktury uprawniającej do zakupu węgla.
5. Z otrzymaną fakturą i jej kopią należy udać się do jednego ze wskazanych poniżej punktów na terenie miasta Biłgoraja po odbiór węgla:

Lp. Podmiot Adres odbioru węgla
1 Spółdzielnia Pracy Transportu Wiejskiego w Biłgoraju ul. Krzeszowska 64, 23-400 Biłgoraj
2 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „AGRO-BIT” sp. z o.o. ul. Krzeszowska 68i, 23-400 Biłgoraj
3 Usługi Transportowe Handel Opałem  i Mat. Budowlanymi – Zbigniew Pawlicha ul. Krzeszowska 58, 23-400 Biłgoraj

6. Składy węgla są zobowiązane na życzenie Wnioskodawcy do dostarczenia węgla pod wskazany adres za dodatkową odpłatnością ustaloną indywidualnie z Wnioskodawcą.
7. Kopię faktury uprawniającej do uzyskania węgla należy zostawić w wybranym składzie węgla.

 

info: UM Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.