- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Do Biłgoraja przyjadą prawdziwe skarby i unikaty

- Reklama -

Kolejny raz nasz zlot zlokalizowany będzie na terenie malowniczego Miasteczka na Szlaku Kultur w Biłgoraju – przekazują organizatorzy.

– W czasie ubiegłorocznego zlotu miejsce prezentacji „oldtimerów” zostało bardzo przychylnie przyjęte przez uczestników zlotu i przybyłych widzów. Traktujemy, że będzie to jubileuszowe spotkanie miłośników starej motoryzacji, więc postaramy się dołożyć wszelkich starań w kierunku przygotowania paru niespodzianek. Liczymy także na naszych sprawdzonych sponsorów – informuje nas Automobilklub Biłgorajski.

Madziar_Wybory

Co w programie czerwcowego zlotu? – Tradycyjnie będziemy wybierać i wyróżniać najciekawsze pojazdy w różnych kategoriach wiekowych. Zawsze wysoko będą oceniane stare pojazdy o dużym stopniu oryginalności oraz pojazdy pieczołowicie odrestaurowane. Warto mieć przygotowaną krótką historię (metryczkę) pojazdu, gdyż może się przydać podczas indywidualnej prezentacji. Oryginalny strój z epoki może także uczestnikom pomóc w zdobyciu dodatkowego wyróżnienia. Zatem do zobaczenia w czerwcu – zapraszają organizatorzy.

http://akbilgorajski.pl/

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Paw mówi

  Normalnie arcydzieło autora 😉🤣wiadomka że można sprawdzić na Google albo coś ale w artykule daty jeżeli nie ma to amatorka

 2. Grzegorz mówi

  Wśród tych reklam i wyskakujących okienek nie udało mi się odnaleźć daty imprezy. A to informacja kluczowa, powinna być widoczna na pierwszy rzut oka.

  1. p mówi

   W czerwcu – nie czytałeś artykułu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.